gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çağatay ulusoyu neden gözaltına aldılar?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İnanamıyorum ya olamaz ! Çağatayı gözaltına almışlar. Peki neden? Ne yapmış ? Uyuşturucu diyorlar ama inanmıyorum ben :((

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
çağatay ulusoyu neden gözaltına aldılar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezer İnanoğlu Gözaltına Alındı!

Sezer İnanoğlu Gözaltına Alındı!

sezer inanoğlu kimin oğlu sezer inanoğlu, gözaltına alındı, adliyeye sevkedildi, uyuşturucu, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Sinema oyuncusu Sezer İnanoğlu gözaltına alındı. Uyuşturucu kullanmak ve temin etmek suçlamalarıyla 6 Nijeryalı ve Sezer İnanoğlu'nun , işlemlerinin tamamlanmasının ardından Beşiktaş'ta ki İstanbul adliyesine sevk edildikleri öğrenildi....
  2. Ozan Doğulu neden gözaltına alındı

Ozan Doğulu neden gözaltına alındı

Ozan Doğulu neden gözaltına alındı ? Arkadaşlar Ozan Doğulu gözaltına alınmış peki neden sebebi nedir ne yapmış ki gözaltına almışlar.
  3. Çağatay Ulusoyu Aşk Acısı Depresyona Soktu....

Çağatay Ulusoyu Aşk Acısı Depresyona Soktu....

Çağatay Ulusoy Haberleri Çağatay Ulusoy Aşk Acısı Çağatay Ulusoy Sevgilisinden Ayrıldı mı? Adını Feriha Koydum Anadolu Kartallarının yakışıklı kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy büyük aşk acısı çekiyormuş..Bunun içinde depresyona girmiş....Genç kızlara duyrulur....:D:D Aşk Acısı Depresyona Soktu! Adını Feriha Koydum'un yıldızı Çağatay Ulusoy, bir yıldır büyük aşk yaşadığı, Ceyda...
  4. Berrak Tüzünataç Gözaltına Alındı!

Berrak Tüzünataç Gözaltına Alındı!

berrak tüzünataç, berrak tüzünataç haberleri, narkotik operasyonu Sevgili melekler, ünlülere yapılan narkotik operasyonunda, yurtdışında olduğu için ifadesine başvurulamayan oyuncu Berrak Tüzünataç şu anda gözlatında! Bugün saat 13:00 sıralarında avukatıyla birlikte emniyete gelen Tüzünataç, ifadesine başvurulmak üzere gözaltına alındı.
  5. Peker Açıkalın Gözaltına Alındı!

Peker Açıkalın Gözaltına Alındı!

peker açıkalın, peker açıkalın haberleri, peker açıkalın hakkında Sevgili melekler, iddiaya göre oyuncu Peker Açıkalın Ortaca'da kiraladığı aracın ve yediği yemeğin parasını ödemeyince karakolluk oldu, gözaltına alındı. İddialara göre, geçtiğimiz hafta içinde Ortaca ve Dalyan'a gelen Peker Açıkalın, araç kiraladı. Araçta hasara yol açan ünlü sanatçı, araç hasarını ve kiralama ücretini...

Sayfayı Paylaş