gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çağatay Ulusoyun ailesi annesi babası hakkında bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çağatay hayranıyım ve ailesi annesi babası hakkında bilgi edinmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Çağatay Ulusoyun anne tarafı boşnak baba Bulgar göçmeni..bunun dışında Çağatay Ulusoyun anne ve babasıyla ilgili detaylı bir bilgi bulunmuyor

Çağatay Ulusoyun ailesi annesi babası hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annesi Babası Ayrılanlar ve çocukların durumu hakkında bilgiler

Annesi Babası Ayrılanlar ve çocukların durumu hakkında bilgiler

annesi babası ayrılanlar ben az cok bılıyorum cunku benım annem ve babamda ayrıydı... hıc bır cocugun basına boyle bırsey gelmesını ıstemem ancak huzursuz bır evde yasamaktansa ayrılmaları tercıh etmelı ... ben böyle bır durumda yasayan çocukların piskolojisinin daha çok bozulacağı kanaatindeyim !! anneden ayrı babadan ayrı para yolarlar ve hayatlarını yasarlar. bunu diger cocukların...
  2. Çağtay Ulusoy Hakkında Bilgiler

Çağtay Ulusoy Hakkında Bilgiler

çağtay ulusoy cagtay ulusoy çağatay hakkında herşey çağatay hakkında bilgi bilinmeyenler Çağtay Ulusoy Kimdir, Biografisi, hayatı, kısaca bilgiler, resimleri, sevgilisi Biyografisi 23 Eylül 1990 yılında doğan Çağatay Ulusoy ; Kıvanç Tatlıtuğ Kenan İmirzalıoğlu gibi bir çok ünlü ismi, sinema ve Podyum dünyasına kazandıran Best Model yarışmasının 2010 birincisi olarak adını duyurdu. En büyük...
  3. Müge Ulusoy Hakkında Bilgiler

Müge Ulusoy Hakkında Bilgiler

müge ulusoy müge ulusoy kimdir, kısaca hayatı, biografisi, resimleri Müge Ulusoy (d. 6 Mart 1972, İzmir), Türk oyuncu. 1995 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. 18. Ankara Uluslararası Film Festivali'nde Kader filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü aldı. Kız kardeşi Mine Alp'le birlikte Goldmine kast ve yapım şirketini kurdu....
  4. çağatay ulusoy

çağatay ulusoy

tşkr edrim herkese:))
  5. Çağatay Ulusoy hakkında bilgiii var mıııı

Çağatay Ulusoy hakkında bilgiii var mıııı

Çağatay hayatımın aşkı, onunla ilgili ne biliyorsanız paylaşırmısınız lütfeennn :D:D:D

Sayfayı Paylaş