gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Çağatay Ulusoy'un Berrak Tüzünataç Kaçamağına Hayranları Tepki Yağdırdı...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Çağatay Ulusoy Haberi Çağatay Ulusoy Hayranlarından Tepki

Çeşme'de Berrak Tüzünataçla basılan Çağatay Ulusoy'a hayranlarından tepkiler yağdı...Hayranlarını çok kızdıran Çağatay bakalım onlara ne cevap verecek...Haberin detayına bakalım...

Bir Daha Büyük Konuşma

Çağatay Ulusoy'un Berrak Tüzünataç'la ilişkisine hayranları büyük tepki gösterdi.

Çağatay Ulusoy'un Berrak Tüzünataç'la ilişkisine hayranları büyük tepki gösterdi. Facebook'ta yaklaşık 1 milyon takipçisi olan Ulusoy'u, bir hayranı şöyle ikaz etti: Bir röportajında "Ünlü biriyle birlikte olmam", "Renkli gözlü kızlar hoşuma gitmez" demiştin. Bir daha böyle büyük konuşma!

GÜNÜM MAHVOLDU

Beyza G.: Aşk haberiyle bütün günüm mahvoldu!

Dilan Ç.: Rezillik diyorum gerçekten. Çağatay'a yazık!

Yasemin A.: Gıcık oldum!

Emine M.: O kız mı kaldı bulup bulacağın!

Çağatay Ulusoy'un Berrak Tüzünataç Kaçamağına Hayranları Tepki Yağdırdı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şok Şok Şok Berrak Tüzünataç Şimdide Çağatay Ulusoyla Basıldı...

Şok Şok Şok Berrak Tüzünataç Şimdide Çağatay Ulusoyla Basıldı...

Berrak Tüzünataç Haberi Berrak Tüzünataç Çağatay Ulusoy Adı böyle skandallarla anılan Berrak Tüzünataç şimdide Çeşme'de bir şezlongda genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy'la basıldı...İsmi Nejat İşlerle anılan daha sonra Mert Fıratla aşk yaşayan daha sonra Engin Altan Düzyatanın sevgilisi olmasına rağmen arabada yakalanan Berrak Hanım Şahanın evinin balkonunda da görüntülenmişti...Yani...
  2. Çağatay Ulusoy'un Yeni Sevgilisi Berrak mı?

Çağatay Ulusoy'un Yeni Sevgilisi Berrak mı?

Kızlar duydunuz mu Çağatay Ulusoy'un Yeni Sevgilisi Berrak Tüzünataç mış ama ben geçenlerde bir haberde Çağatay Ulusoy'un Yeni Sevgilisinin sosyetik ve yaşı kendisinden büyük bir bayan olduğunu okumuştum:S
  3. Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç Twitter Geyikleri istiyorum

Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç Twitter Geyikleri istiyorum

Kızlar magazin dünyası son günlerde Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç aşkından sallanıyor hatta duyduğum kadarıyla Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç Twitter Geyikleri bile çıkmış işte bende o geyikleri paylaşmanızı istiyorum:)
  4. Hayranlarına Çağatay Ulusoy'un Çocukluk Fotoğrafları Buyrun

Hayranlarına Çağatay Ulusoy'un Çocukluk Fotoğrafları Buyrun

çağatay ulusoy un küçüklük fotoları çağatay ulusoy un çocukluk fotoları Sevgili melekler, özellikle Adını Feriha Duydum dizisinde ki başarılı performansı ve yakışıklılığıyla genç kızların gönlünü çalan Çağatay Ulusoyun küçüklük fotoları tüm hayranlarının ilgisini çekecektir diyoruz ve Çağatay Ulusoyun çocukluk fotoları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. :) Yıllar ne çabuk geçiyor öyle değil mi...
  5. Berrak Tüzünataç Gözaltına Alındı!

Berrak Tüzünataç Gözaltına Alındı!

berrak tüzünataç, berrak tüzünataç haberleri, narkotik operasyonu Sevgili melekler, ünlülere yapılan narkotik operasyonunda, yurtdışında olduğu için ifadesine başvurulamayan oyuncu Berrak Tüzünataç şu anda gözlatında! Bugün saat 13:00 sıralarında avukatıyla birlikte emniyete gelen Tüzünataç, ifadesine başvurulmak üzere gözaltına alındı.

Sayfayı Paylaş