gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çağatay Ulusoy'un Yeni Sevgilisi Berrak mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar duydunuz mu Çağatay Ulusoy'un Yeni Sevgilisi Berrak Tüzünataç mış ama ben geçenlerde bir haberde Çağatay Ulusoy'un Yeni Sevgilisinin sosyetik ve yaşı kendisinden büyük bir bayan olduğunu okumuştum:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çağatay Ulusoy'un Yeni Sevgilisi Berrak mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi

Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi

Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi Selam kızlar duydunuz mu adını feriha koydum bu sezon bitiyormuş ve Çağatay Ulusoy başka bir dizide oynayacakmış. Peki Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisinin adı ne ve kimle oynuyor?
  2. Çağatay Ulusoy'un Berrak Tüzünataç Kaçamağına Hayranları Tepki Yağdırdı...

Çağatay Ulusoy'un Berrak Tüzünataç Kaçamağına Hayranları Tepki Yağdırdı...

Çağatay Ulusoy Haberi Çağatay Ulusoy Hayranlarından Tepki Çeşme'de Berrak Tüzünataçla basılan Çağatay Ulusoy'a hayranlarından tepkiler yağdı...Hayranlarını çok kızdıran Çağatay bakalım onlara ne cevap verecek...Haberin detayına bakalım... Bir Daha Büyük Konuşma Çağatay Ulusoy'un Berrak Tüzünataç'la ilişkisine hayranları büyük tepki gösterdi. Çağatay Ulusoy'un Berrak Tüzünataç'la...
  3. Çağatay Ulusoy'un sevgilisi var mı ?

Çağatay Ulusoy'un sevgilisi var mı ?

Çağatay Ulusoy'u yakından ve beğenerek takip ediyorum. Pek çok şey yazıldı çizildi. Acaba şu anda Çağatay'ın sevgilisi var mı?
  4. Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi !

Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi !

Bu konu; Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Adını Feriha Koydum dizisiyle milyonlarca genç kızın sevgilisi haline gelen Çağatay Ulusoy'un yepyeni bir diziyle ekranlara geleceği söyleniyor. Yine yabancı bir dizinin Türk versiyonunda oynayacağı söylenen Ulusoy'un partneri ise Lale Devri'nin yıldızı Serenay Sarıkaya olacakmış. Konusuna...
  5. Çağatay Ulusoy'dan İki Yeni Film !

Çağatay Ulusoy'dan İki Yeni Film !

Bu konu; Çağatay Ulusoy'dan İki Yeni Film haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde uyuşturucu soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve ardından serbet bırakılan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, o günlerin yaralarını sarmaya çalışıyor. Psikolojik olarak kötü günler geçiren Ulusoy iki yeni filmde rol alacak olmanın heyecanını yaşıyor. İşte haberin detayları......

Sayfayı Paylaş