gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Çağırayım Mevlam Seni İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

çağırayım mevlam seni ilahisi gökyüzünde isa ile gökyüzünde isa ile tur dağında musa tur dağında musa elindeki asa Dağlar ile taşlar ile Çağırayım Mevlam seni
    Seherlerde Kuşlar ile
    Çağırayım Mevlam seni
    Gökyüzünde İsa ile
    Tur dağında Musa ile
    Elindeki asa ile
    Çağırayım Mevlam seni
    Derdi aşkın Eyyub ile
    Gözü yaşlı Yakub ile
    Ol Muhammed Mahbub ile
    Çağırayım Mevlam seni
    Yunus okur diller ile
    Hakkı seven kullar ile
    Ol Fahri bilenler ile
    Çağırayım Mevlam seni

Çağırayım Mevlam Seni İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlam Nasip Etse İlahisi

Mevlam Nasip Etse İlahisi

Gani Mevlam nasib etse Varsam ağlayı ağlayı Medine'deki Muhammedi Görsem ağlayı ağlayı Delil yapışsa elime Lebbeyk öğretse dilime İhram bezini belime Sarsam ağlayı ağlayı Akıtırlar hayvan kanı Esirgemez kimse canı Şol meydanda koç kurbanı Kessem ağlayı ağlayı Hüccac döner yana yana Ciğerim döndü büryana Şol zemzemden kana kana içsem ağlayı ağlayı Derviş Yunus der can ile Kul olmuşum iman ile...
  2. Mevlana İlahisi

Mevlana İlahisi

sağ elimi kaldırdım sol elimi daldırdım ilahisi sağ kaldırdım ilahisi sol daldırdım ilahi mevlanailahisi Mesneviden Ders Aldım Oldum Mevlana Gibi Uçsuz Ummana Daldım Yüzdüm Mevlana Gibi Sağ Elimi Kaldırdım Sol Elimi Daldırdım Dilim Kalbe İndirdim Döndüm Mevlana Gibi Yüceldim Döne Döne Umudum Hep O Güne Giderken O Düyüne Gülsem Mevlana Gibi Sağ Elimi Kaldırdım Sol Elimi Daldırdım Dilim...
  3. Çağırayım Mevlam seni İlahisi

Çağırayım Mevlam seni İlahisi

Dağlar ile taşlar ile Çağırayım Mevlam seni Seherlerde Kuşlar ile Çağırayım Mevlam seni Gökyüzünde İsa ile Tur dağında Musa ile Elindeki asa ile Çağırayım Mevlam seni Derdi aşkın Eyyub ile Gözü yaşlı Yakub ile Ol Muhammed Mahbub ile Çağırayım Mevlam seni Yunus okur diller ile Hakkı seven kullar ile Ol Fahri bilenler ile Çağırayım Mevlam seni
  4. görelim mevlam neyler ilahisi

görelim mevlam neyler ilahisi

Hakk şerleri hayreyler Zannetme ki gayreyler Arif anı seyreyler Mevla görelim neyler Neylerse güzel eyler Sen Hakka tevekkül kıl Teslim ol da rahat bul Her işine razı ol Mevla görelim neyler Neylerse güzel eyler Deme niçin şu şöyle Yerindedir ol öyle Bak sonunu seyreyle Mevla görelim neyler Neylerse güzel eyler Her işleri fâyiktır Birbirine layıktır Neylerse muvâfıktır Mevla görelim neyler...
  5. yalvarırım mevlam sana ilahisi

yalvarırım mevlam sana ilahisi

yalvarırım mevlam sana ilahisi yalvarırım mevlam sana Bizi bu nefse ezdirme Onun peşinde gezdirme Hizmet yolundan bezdirme Yalvarırım mevlam sana Nefsin şerrinden kaçarak Huzurunda alçalarak Elim semaya açarak Yalvarırım mevlam sana Geceler dua ederek Göz yaş ile hu diyerek Her nimete şÜkrederek Yalvarırım mevlam sana Ağlayarak inleyerek Aşk ile göz yaş dökerek Hakk ismini zikrederek...

Sayfayı Paylaş