gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çağla Şikel Alişan'la İlgili İlk Kez Konuştu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Çağla Şikel Alişan Hakkında Konuştu
    Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde Alişan'ın Çağla Şikel'den özür diliyerek, uzun süredir devam eden küslüğü sona erdirmesi üzerine konuyla ilgili oalrak Çağla Şikel ilk kez bir açıklama yaptı..

Alişan ile çok uzun süre çalıştıklarını anımsatan Şıkel, 'Alişan ile aramızda bir dargınlık durumu oldu. Ben aslında kimseye küs kalamam. Alişan çok duygusal ama bazen yanlış davranıyor, kendisini tutamadığı zamanlar oluyor. Bizim aramızda halledebileceğimiz bir sorunken olayın çok fazla basına yansıması beni üzdü. Onu da sonradan üzdü, onun mutsuzluğunu yaşadı. O bir televizyon programında benden ve eşimden özür diledi ve barıştık ' şeklinde konuştu.

"ALİŞAN ÇOK ERDEMLİ BİR HAREKET YAPTI"

'Ben zaten onun pişamanlığını, üzüntüsünü hissediyorudum ' açıklaması yapan Şıkel, 'Alişan herkesin yapmayacağı çok erdemli bir hareket yaptı. Eşim de ben de uzatmanın bir anlamı olmayacağını düşündük ' dedi.

Alişan'ın evine geldiğini ve çocuklarını gördüğünü de ifade eden Çağla Şıkel, 'Oğullarımı da bayağı özlemiş. Eski dosttan düşman olmaz derler. O ara bizim için çok gereksizdi ama yaşandı ' şeklinde konuştu.

Şıkel, Ebru Şallı'nın 'Tekrar birlikte program yapar mısınız? ' sorusuna ise 'Bizi Alişan ile yan yana görmek isteyen çok kişi var. Küs olduğumuz dönemlerde bile program teklifleri geliyordu. Daha konuşmadık öyle bir şey ama kısmet her şey ' diyerek yanıt verdi.

Çağla Şikel Alişan'la İlgili İlk Kez Konuştu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paris'in Benzeri İlk Kez Konuştu

Paris'in Benzeri İlk Kez Konuştu

Son birkaç aydır Paris Hilton�a olan benzerliği nedeniyle magazin gündeminden düşmeyen Ece Filiz, FHM Dergisi�ne konuştu. Ece Filiz, bugüne kadar tanıştığı hiçbir erkeğin kendisine asılmadığını söyledi. Paris Hilton'a olan benzerliğiyle gündeme gelen manken Ece Filiz, FHM Dergisi'ne verdiği röportajda, bugüne kadar tanıştığı hiçbir erkeğin kendisine asılmadığını söyledi: "Kız...
  2. Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

ayşe özyılmazel, düğünü, ilk kez konuştu, ali taran, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yılın olay düğünüyle evlenen Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran şu anda balayındalar. Yazılan ve çizilen pek çok yorumun ardından yeni gelin Ayşe Özyılmazel Vatan gazetesine ilk kez konuştu; O geceye dair herşey flu gibi ama çok güzeldi. Rüyada gibiyim hala kendime gelemedim....
  3. Ebru Şallı Boşanmasıyla İlgili İlk Kez Konuştu!

Ebru Şallı Boşanmasıyla İlgili İlk Kez Konuştu!

ebru şallı ebru şallı haberleri Sevgili melekler, Ebru Şallı boşanmasının ardından ilk kez HT Magazin muhabiri Esin Övet'e bir röportaj verdi. Aynen yayınlıyoruz... 1-Kesin aldatma var. Ebru biriyle aşk yaşıyor, o yüzden hiç para istemeden boşanmıştır. 2-Çocukları bölüşmek ne demek? Olacak iş değil! Kesin bu işte bir iş var. 3-Kadın sıkıldı belli ama onlar 10 yıl geçse de yine...
  4. Acun Ilıcalı Tv8 İle İlgili İlk Kez Konuştu!

Acun Ilıcalı Tv8 İle İlgili İlk Kez Konuştu!

acun ılıcalı, acun ılıcalı haberleri, acun ılıcalı tv8 Sevgili melekler, nihayetinde o bir medya patronu oldu. Yılların başarılı tv yapımcısı Acun Ilıcalı artık bir kanal sahibi. Tv8'i satın alan Acun Ilıcalı bu konuda ilk kez konuştu. Gelecek sezondan itibaren kanal yayınına start verecek olan Acun Ilıcalı, posta gazetesine verdiği röportajda bakın neler söylemiş... 'EYLÜLDE...
  5. Derya Büyükuncu İddialarla İlgili İlk Kez Konuştu!

Derya Büyükuncu İddialarla İlgili İlk Kez Konuştu!

derya büyükuncu haberleri, derya büyükuncu, survivor derya büyükuncu Sevgili melekler, bir süredir magazin basınını meşgul eden Derya Büyükuncu'nun işitme engelli çocuklara söz verip yapmadığı bağışla ilgili olarak Büyükuncu ilk kez konuştu. Sözcü Tv'den Eda Sönmez'e konuşan Büyükuncu taahhüt edilen ödemeyi almadığını iddia etti!.. Acun Medya tarafından 2011 yılında düzenlenen...

Sayfayı Paylaş