gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Çağla Şikel ve Emre Altuğ evlendi.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Birlikteliklerini 3.5 yıldır sürdüren Çağla Şikel ile Emre Altuğ bu akşam İstanbul'un eğlence mekanlarından Sortie'de saat 20.00'de kıyılan nikahla dünya evine girdi. Emre Altuğ'un nikah şahitliğini Sinan Çetin,Yalçın Akyıldız ve menajeri Handan Taşkın, Çağla Şikel'in şahitliğini ise, Melek Baykal ve Müjdat Gezen yaptı. Rahatsızlığı nedeniyle nikaha katılamayan Erol Günaydın'ın iki gün önce hastanede çekilen görüntüleri davetlilelere barkovizyondan izletildi. Cengiz Abazoğlu imzalı gelinlik ve damatlık giyen çiftin düğünü müzik, sanat ve podyum dünyasını bir araya getirdi. düğünün süsleme ve organizasyonu 4 Wed Organizasyon ve Davet tarafından yapıldı. Süslemelerde 3200 adet kırmızı gül kullanıldı. Çağla Şikel, yakın arkadaşlarından oluşan 20 kişilik bir grubun oluşturduğu gelin yolundan yürürken Emre Altuğ, Attila İlhan'ın "Ben Sana Mecburum" şiirini, arkasından "Neyleyim" adlı parçasını söyledi. Nikah masasına doğru yürürken şarkıyı duyan Şikel gözyaşlarını tutamadı. Altuğ'un Star TV'de jüri üyeliğini yaptığı 'İkizler' programından da çiftin nikah anı canlı olarak yayınlandı. Çiftin nikahına Sezen Aksu'da katılırken Aksu mekana deniz yoluyla gelmeyi tercih etti.

KIZI VERMİYORUM!

Nikah esnasında "Evliliği kabul ediyor musunuz?" sorusuna Altuğ "Vallahi evet" cevabını verirken Melek Baykal "Vermiyorum kızı, hadi bakalım tanıklık ta etmiyorum" dedi. Melek Baykal'a dil dökmek zorunda kalan Altuğ en sonunda kızı alırken yüz görünümlü kolye de takmayı ihmal etmedi.

ŞİKEL'İ ŞAŞIRTAN HEDİYE

Müjdat Gezen nikahtan sonra Çağla Şikel'e iki adet tablo hediye etti "Bunları hatırlıyor musun" diye soran Gezen'e, Şikel'e inanamıyorum cevabını verdi. Tabloların Şikel'in ilkokulda iken kendi yaptığı resimler olduğu öğrenildi.

HASTANE ODASINDA EROL GÜNAYDIN'DAN İZİN İSTEDİLER

Düğünü Sortie'de yapan Emre Altuğ, Çağla Şikel mekana ücret ödemediler. Sortie'nin düğüne sponsor olduğu gece aynı zamanda Altuğ'un Star TV'de jüri üyeliği 'İkizler' programından da canlı olarak yayınlandı. Düğünden önce ise Florance Nigthingale'e giden Emre Altuğ ve Çağla Şikel, Erol Günaydın'ı ziyaret etti. Hastanede Günaydın’la sohbet eden çift ünlü oyuncunun elini öpmeyi ihmal etmedi. Erol Günaydın’dan düğün için izin isteyen çift daha sonra Sortie’ye geçti. Sağlık nedenleri ile Sortie'ye gelemeyen Günaydın’ın yeni evlenen çiftlere verdiği mutluluk mesajları barkovizyondan sık sık izlendi

habertürk

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Çağla Şikel ve Emre Altuğ evlendi.
    Allah mesut etsin...

3. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

birbirlerine çok yakışıyuorlar,allah mesut etsin

4. _Mermaid_

_Mermaid_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

üzülmedim desem yalan olur emre altuğu çok severimde :D:D:D:D Allah mesut etsin tabiki yinede :):)

Çağla Şikel ve Emre Altuğ evlendi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emre altuğ çağla şikel ilişkini anlattı

emre altuğ çağla şikel ilişkini anlattı

cağla şikelin hayatı emre altuğ çağla şikel çağla şikel emre altuğ fotoları hayatı ŞARKICI EMRE ALTUĞ, ÇAĞLA ŞİKEL İLE YAŞADIĞI AŞKI ANLATTI: "ÇAĞLA BAŞTA TAMAMEN ERKEKÇE BİR İÇGÜDÜYLE YAKLAŞTIĞIM BİR KADINDI. BİR GECE BİRLİKTE OLURUZ DİYE DÜŞÜNDÜM. ONA ÇOK AMA ÇOK AŞIK OLDUM." Kadınların ayılıp bayıldığı bir adam. Adamların...
  2. Çağla Şikel ve Emre Altuğ evinden haberler

Çağla Şikel ve Emre Altuğ evinden haberler

PODYUMLARIN en gözde mankenleri arasında zirvede yer alan Çağla Şikel, yaklaşık üç buçuk yıl aşk yaşadığı yakışıklı popçu Emre Altuğ ile 11 Ağustos'ta Sortie'de yapılan görkemli bir düğünle yaşamını birleştirmişti. Çiçeği burnunda evliler, yoğun işleri nedeniylle balayına çıkamamış, arada iki günlük bir Çeşme kaçamağıyla yetinmek durumunda kalmışlardı. SİPARİŞ VERDİ ÇİFTE yakın çevrelerde...
  3. Emre Altuğ ve Çağla Şikel Bebek İçin Hazırlıklara Başladı

Emre Altuğ ve Çağla Şikel Bebek İçin Hazırlıklara Başladı

cağla şikel bebeği cagla sikel bebek cagla sikelin bebegi çağla şikelin bebeği EVLAT SAHİBİ OLMAYA KARAR VEREN ÇAĞLA ŞİKEL İLE EMRE ALTUĞ, DOĞUM KLİNİĞİNE GİTTİ. Geçtiğimiz Ağustos ayında muhteşem bir düğünle dünyaevine giren Çağla Şikel ile Emre Altuğ, her fırsatta çocuklara olan düşkünlüğünü dile getiriyordu. Her ikisi de ebeveyn olmak isteyen ünlü çift, en kısa zamanda evlat...
  4. Çağla Şikel ve Emre Altuğ boşanmasına jet açıklama

Çağla Şikel ve Emre Altuğ boşanmasına jet açıklama

emre altuğ çağla şikel çağla şikel emre altuğ boşanıyor boşanıyor cagla sikel bosaniyor çağla şikel emre altuğ boşanuyormu, boşandılarmı, merak ettiğiniz tüm bilgiler burda arkadaşlar. Dün ki magazin haberlerine göre Çağla Şikel ve Emre Altuğ boşanma kararı almıştı. Zira bu gün magazin dünyasına boşanma iddiası için jet bir açıklama geldi Melek'ler:) ayakligazete.com’da yayınlanan...
  5. Çağla Şikel ve Emre Altuğdan mutlululk pozu

Çağla Şikel ve Emre Altuğdan mutlululk pozu

çağla şikel, emre altuğ, bodrum, tatil göürnütleri, haberleri burada arkadaşlar. Çağla Şikel, doğum sonrası hala fazla kilolara sahip, sizcede öyle değil mi Melek'lerim? :) Geçtiğimiz günlerde boşanacaklar iddiası ile magazin gündemini meşgul eden ünlü çift, Bodrum'da keyifli bir tatil yaparak, boşanacaklar dedikodusuna adeta nispet yaptılar Melek'lerim. İşte ünlü çiftin mutluluk pozu, Rab...

Sayfayı Paylaş