gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Çağla Şikel'den Çok Özel Güzellik Sırları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu Çağla Şikel'in güzellik sırları hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Emre Altuğ ile evli ve iki çocuk annesi olan Çağla Şikel, muhteşem fiziğinin yanısıra güzelliği ile de çok konuşulan ve örnek alan sanatçılar arasında başı çeken isimlerden olmaya devam ediyor.

birçok bayan, Çağla Şikel'in güzelliğini tescillemek adına yaptığı bakım sırlarını çok merak ediyor. Bizler de tüm meraklıları için Çağla Şikel'in bakım ve güzellik sırlarını ele geçirdik. :DD Bakalım Çağla'nın güzellik sırları nelermiş;

1.Vücudunuzda, yüzünüzde en çok beğendiniz yer neresi? Nasıl bir bakım uyguluyorsunuz? Hangi ürünleri tercih ediyorsunuz?
    Her yerimle barışığım özellikle bir yer söyleyemem. Haftalık veya arada yaptırdığım bakımların dışında sabah akşam iyi bir temizlik ve SkinCeuticals ürünleriyle bakımımı yapıyorum.

2.Olmazsa olmaz bakım ürünleriniz nelerdir?
    Saçım ve yüzüm için argan yağı kullanıyorum. SkinCeuticals'ın ürünleri ise tamamen vazgeçilmezim.

3.Bakımınızı nasıl koruyorsunuz? Önceliğiniz nelerdir?
    Bakımımı genellikle kendim yapıyorum. Ama uzman bakımına ihtiyacım olduğunda Altuğ Parfumeride yapılan "Guerlain Bakımı" bana çok iyi geliyor.

4.Sizinle bütünleşmiş bir ürün var mıdır?
    Kullanalı uzun yıllar olmadı ama yakın zamanda olacağa benziyor. Çünkü Benefit likit allık vazgeçilmezim oldu.

Bakım Sırları

1.Vücudunuzda, yüzünüzde en çok beğendiniz yer neresi? Nasıl bir bakım uyguluyorsunuz? Hangi ürünleri tercih ediyorsunuz?
    Her yerimle barışığım özellikle bir yer söyleyemem. Haftalık veya arada yaptırdığım bakımların dışında sabah akşam iyi bir temizlik ve SkinCeuticals ürünleriyle bakımımı yapıyorum.

2.Olmazsa olmaz bakım ürünleriniz nelerdir?
    Saçım ve yüzüm için argan yağı kullanıyorum. SkinCeuticals'ın ürünleri ise tamamen vazgeçilmezim.

3.Bakımınızı nasıl koruyorsunuz? Önceliğiniz nelerdir?
    Bakımımı genellikle kendim yapıyorum. Ama uzman bakımına ihtiyacım olduğunda Altuğ Parfumeride yapılan "Guerlain Bakımı" bana çok iyi geliyor.

4.Sizinle bütünleşmiş bir ürün var mıdır?
    Kullanalı uzun yıllar olmadı ama yakın zamanda olacağa benziyor. Çünkü Benefit likit allık vazgeçilmezim oldu.

Çağla Şikel'den Çok Özel Güzellik Sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çağla Şikel'in Gözyaşları ..

Çağla Şikel'in Gözyaşları ..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çağla Şikel'in İlginç Güzellik Sırları

Çağla Şikel'in İlginç Güzellik Sırları

çağla şikel hamilemi emre altuğ çağla şikelin güzellik sırları ilginç güzellik sırları nasıl güzelleşiyor hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Emre Altuğ ile mutlu bir evliliği olan güzel manken Çağla Şikel'in ikinci bebeğine hamile olduğunu daha önce duyurmuştuk size...Birlikte program sunduğu kankası Alişan ile de araları açık olan Çağla Şikel'in ilginç güzellik sırlarını...
  3. Meleklerimize Özel Doğal Güzellik Sırları

Meleklerimize Özel Doğal Güzellik Sırları

Doğal Güzellik Önerileri Doğal Güzellik Sırları nelerdir Kadınlar yüzyıllardan beri güzellik peşinde koşmuş, uğruna bıçak altına yatacak kadar cesur olmuştur melekler :) Ama tabi en güzeli güzelliği doğada aramak. Biz de bu yazımızda siz meleklerimize doğal güzellik sırları önerileri sunmak istiyoruz. Ayrıntılar aşağıda.. :) Kuru cildinizi nemlendirmek ölü derilerden arındırmak için...
  4. Çağla Şikel'in Cesur Dekoltesi!

Çağla Şikel'in Cesur Dekoltesi!

Bu konu; Çağla Şikel'in Cesur Dekoltesi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dün İstanbul Moda Haftası kapsamında düzenlenen defilede ünlü modacı Tuvana Büyükçınar yeni koleksiyonunu tanıttı. Defileye pek çok ünlü isimle çıkan Büyükçınar'ın defilesi Karaköy Antrepo 3’te düzenlendi. Defilenin yıldızı, Çağla Şıkel’di. İki çocuk annesi eski manken, etek kısmındaki...
  5. Çağla Şikel'in İlginç Kolyesi!

Çağla Şikel'in İlginç Kolyesi!

çağla şikel haberleri çağla şikel kolyesi çağla şikel Sevgili melekler, geçtiğimiz gün güzel havayı fırsat bilerek oğulları Kuzey ve Uzay'la birlikte Bebek sahiline inen Çağla Şikel'in boynundaki kolye hayli dikkat çekti. Uzaktan bakıldığında tuıpkı haça benzeyen kolyeyi gören magazinciler, sormadan edemediler. Ancak yakından bakıldığında Kuzey ve Uzay kelimelerinin yanlamasına ve...

Sayfayı Paylaş