gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çağla Şikel'e Emre Altuğ'dan Yasak !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çağla şikel emre altuğ çağla şikel haberleri emre altuğ haberleri

Sevgili melekler, Çağla Şikel'e eşi Emre Altuğ 'dan bikinili çekim yasağı gelmiş. Vernel Max reklamlarının yeni yüzü olan Çağla Şikel, oğullarıyla oynadığı reklam filminin ardından samimi açıklamalarda bulundu. İşte Çağla Şikel haberleri, haberin detayları ve ünlü mankenin açıklamaları... :)

Hazırlanan set evime o kadar benziyordu ki; kendimizi evimizde gibi hissettik. Evdeki gibi yatağın üzerinde oyunlar oynadık. Aslında reklamda başka çocuklar olacaktı ama bu kadar samimi olmazdı. Bu ailemiz için çok büyük bir anı olacak.

Başarılarım, istikrarım ve bakımlı olmam; kendime ve çevreme saygımın bir göstergesi. Hem gezip tozuyorum, hem kocam var, üzerine iki çocuk doğurdum. Hayat enerjimi hiçbir zaman kaybetmiyorum.

Mayo ve bikinili çekimlere eşim Emre (Altuğ) izin vermiyor. Çok güzel bir teklif gelmişti; "Yaptığını yaptın, gerek yok. Çoluğun çocuğun var" dedi. Kıskandığından değil, ihtiyacımın olmadığını düşünüyor. Yoksa dekolteme karışmaz.

Çağla Şikel'e Emre Altuğ'dan Yasak ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Altuğ'dan sert açıklamalar...

Emre Altuğ'dan sert açıklamalar...

Emre Altuğ, "Seninle" dergisine verdiği röportajda, yıllar öncesinde kalan bir hıncını dile getirdi. Tarkan ve Burak Kut yüzünden albüm çıkarmakta geciktiğini söyleyen Altuğ, iki şarkıcının ilk albümleri hakkında da sert konuştu. "Tam ben bu mesleği yapmaya karar vermişim; birileri çıkıyor "Kıl oldum abi" diyor, ben de ona kıl oluyorum. Öbürü çıkıyor "Benimle...
  2. 1 haftalık evli Çağla Şikel ve Emre Altuğ'un mutluluklarına gölge düştü.

1 haftalık evli Çağla Şikel ve Emre Altuğ'un mutluluklarına gölge düştü.

Emre Çağla’yı aldattı mı? 1 haftalık evli Çağla Şikel ve Emre Altuğ'un mutluluklarına gölge düştü. Yaklaşık 4 yıllık aşklarını geçtiğimiz günlerde nikah masasına taşıyan Çağla Şikel ve Emre Altuğ, dedikoduların hedefi haline geldi. Birçok kişi, çift hakkında farklı farklı iddialar ortaya atarken Emre ile Çağla'yı asıl üzen haber yakışıklı popçunun düğünden 1 hafta önce çapkınlık yapmasıydı....
  3. Çağla Şikel ve Emre Altuğ'un Boşanmayacağız Açıklaması

Çağla Şikel ve Emre Altuğ'un Boşanmayacağız Açıklaması

çağla şikel, emre altuğ, çiftin boşanma haberleri, çift boşanıyor mu, konuları hakkında detaylı bilgi alalım. Son zamanalrda boşanacakları yönünde açıklamalar oldukça fazlalaştı çift hakkında melekler. Ancak kesin kararı açıklayarak 'boşanmayacaklarını' duyuran çift mutlu olduklarını da söylemekten kaçınmadı. Emre Altuğ-Çağla Şıkel çifti boşanacakları yönünde çıkan dedikodulara yeni...
  4. Alişan Çağla Şikel'e Neden Küsmüş Biliyor musunuz?

Alişan Çağla Şikel'e Neden Küsmüş Biliyor musunuz?

alişan çağla şikel aralarında ki dargınlık neden küsmüşler sebebi atılan kazık 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Yaz başı ''10'' adlı albümünü çıkaran Alişan uzun süredir Çağla Şikel'e dargındı melekler .Ekranlarda hiç birarada görümeyen ,magazin programlarında ve davetlerde uzun zamandır aynı karede göremediğimiz Alişan-Çağla Şikel çiftinin aralarında ki dargınlığın sebebi ortaya...
  5. Alişan Çağla Şikel'e Ateş Püskürdü !

Alişan Çağla Şikel'e Ateş Püskürdü !

alişan çağla şikel alişan çağla şikel kavgası alişan çağla şikel küs mü 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bildiğiniz üzere epey bir zamandır Alişan Çağla Şikel birbirine küs melekler. Sebebinin Çağla Şikel tarafından Alişan'a atılan bir kazık olduğunu daha önce ki haberlerimizde sizlerle paylaşmıştık. Alişan'ın da onayladığı bu durum yüzünden ayrılmaz ikili şu sıralar görüşmüyor....

Sayfayı Paylaş