gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Çağla'dan Burhan Ayeri'ye ağır yanıt geldi...

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Televizyon gazetesinin aktardığına göre, Alişan ile Çağla Şıkel, dün akşam canlı yayınlanan 'İlle de Roman Olsun' yarışmasında Burhan Ayeri'nin kendileriyle ilgili eleştirilerine yanıt verdiler.

Ayeri, Akşam gazetesindeki köşesinde program ile ilgili şu eleştiriyi kaleme almıştı: "İlle de Roman Olsun’da ‘Plaj lahmacuncusu’ Alişan çekip, gitti. Meydan çarpık bacaklı Çağla Şıkel’e kaldı."

'Çarpık bacaklı' sözüne canı sıkılan Çağla Şıkel, Burhan Ayeri'ye yanıtını canlı yayında verdi. Şıkel, "Aslında yarışmamızda böyle konulara yer yok ama bir köşe yazarı bana çarpık bacaklı demiş. Acaba kendisinin dikkatini benim bacaklarımdan yarışmacıların dikkatine nasıl çekebilirim ben onu düşündüm" diye konuştu.

Alişan ise partnerine destek vererek "Türkiye'nin en güzel kızına çarpık bacaklı diyor. Çarpık bacaklı lafını kendisine aynen iletiyoruz" dedi.

Bu arada Alişan ve Çağla Şıkel, Ayeri'nin Alişan için yaptığı 'Plaj lahmacuncusu' sözü için de "Biz lahmacunu çok seviyoruz" diyerek imalı bir cevap verdiler

kaynak:haberturk

Çağla'dan Burhan Ayeri'ye ağır yanıt geldi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şenlendirici'den yine yanıt geldi

Şenlendirici'den yine yanıt geldi

görünen o ki Deniz Seki Hüsnü şenlendirici muhabbeti böyle uzar gider onlar prim yapmaya devam ederler.... ARTIK TAHAMMÜLÜM KALMADI HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ, DENİZ SEKİ'Yİ YALNIZ BIRAKTIĞI İÇİN, 'ERKEKLİĞE SIĞMADI' DİYE ÖZETLENEN ELEŞTİRİLERİN CANINI ÇOK ACITTIĞINI SÖYLEDİ. 'ARTIK tahammülüm kalmadı' diyen Hüsnü Şenlendirici şu açıklamayı yaptı: 'Herkes bir yerden vurmaya çalışıyor. Deniz...
  2. Reza' dan yanıt geldi

Reza' dan yanıt geldi

geçtiğimiz günlerde konu edindiğimiz şarkıcı Ebru Gündeş ve Günel in ortak sevgilisi olan Reza Zarrab nihayet konuştu...... GÜNEL, REZA'YI KIZDIRDI! GÜNEL'İN EBRU GÜNDEŞ'LE İLGİLİ AÇIKLAMALARI REZA ZARRAB'I ÇOK KIZDIRDI! Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Günel (23), eski sevgilisi Reza Zarrab'ın Ebru Gündeş'in yanından kendisine halen aşk mesajları çektiğini açıklamış, 'Reza 25, Ebru 35...
  3. Başbakan Erdoğan'dan Uğur Dündar'a ağır yanıt

Başbakan Erdoğan'dan Uğur Dündar'a ağır yanıt

Başbakan Erdoğan, canlı yayında kendisine seslenerek isyan eden Uğur Dündar için sert konuştu. Erdoğan, NTV televizyonunda katıldığı canlı yayında, Ergenekon davasının ikinci iddianamesinde özel hayatıyla ilgili iddialar yer alan ve bu duruma isyan eden Uğur Dündar'la ilgili soruya sert bir yanıt verdi. "İddianameyi ben...
  4. Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

hülya avşar, ali taran, boşanmasına cevap, ne dedi, açıklamaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ali Taran-Selma Taran çiftinin boşanma sebebi olarak gösterilen Hülya Avşar ,iddialara yanıt verdi.. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının jüri üyeleri Ali Taran’la Hülya Avşar hakkındaki aşk iddiaları yeniden alevlendi. 21 yıllık eşi Selma Taran’dan boşanmak...
  5. İddialara Yanıt Geldi

İddialara Yanıt Geldi

Beste Bereket,kimdir,olaylar ve iddialara yanıt Geçtiğimiz aylarda sevilen dizilerden Leyla ile Mecnun dizisinde istenmeyen olaylar olmuş ve bu olaya karışan oyuncular diziden çıkmıştı.Bu haber oldukça gündemde kaldıktan sonra şimdilerde ise http://www.meleklermekani.com/magazin/202286-leyla-ile-mecnun-dizisinde-ki-davada-hapis-istemi.html ile tekrardan gündeme geldi bu olaylardan etkilendiği...

Sayfayı Paylaş