gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Çağrı - Kapıyı Kapat (Bu ara en çok dinlediğim şarkı )

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Bu aralar dilime bir şarkı takıldı durmadan dinliyorum hepimizin vardır böyle huyları bir şarkı tuttururuz bi ara ona takılırız bizim şarkımız olur o şarkı o aralık. İşte Çağrı'nın bu güzel şarkısı da benim için bu ara öyle.Kadının ses olsun şarkını sözleri müziği olsun beni tamamıyla etkiledi. Hatta şimdi bu konuyu açarken bile bu şarkıyı dinliyorum. Daha da uzun bir süre dinlerim herhalde:D:D Sizinle de paylaşmak istedim eğer dinlemediyseniz bence bir dinleyin şiddetle tavsiye ediyorum :sinir: :D:D pişman olmazsınız :tik:

Özel bir günde kavuştum sana
    Ses vermedin bile kayboldum yollarında
    Gözyaşlarımı sildim yine sen görmeden
    Sevemem kimseyi ben gerçekten sevilmeden

Ne yetmedi ne az geldi sana bilemem
    Bekleme artık boşuna sana bir şey veremem

Kapıyı kapat sessizce
    Rahatsız ettin yeterince
    Mecbursan konuşmaya
    Son sözünü söyle

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen kaprislim cok güzel bir sarki :)
    Özelliklede Nakarati cok hos :)

Tskler Paylasim icin :)

Kapıyı kapat sessizce
    Rahatsız ettin yeterince

Mecbursan konuşmaya
    Son sözünü söyle

3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aynen çok güzel:)

çağrının bütün şarkıları çok güzel

Çağrı - Kapıyı Kapat (Bu ara en çok dinlediğim şarkı ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DinLediğiniz Şarkının İçinden Bi CümLe :)

DinLediğiniz Şarkının İçinden Bi CümLe :)

DinLediğimiz şarkının içinden bir cümLe yazaLım :) Benimle kal! Hevesim kursağımda takılı kaldı Gözlerim telaş timsali her ölende ağladı Sagopa Kajmer - Monotonluk Maratonu
  2. Çocukların uyurken en çok zevk alarak dinledikleri masal Kırmızı Başlıklı Kız..

Çocukların uyurken en çok zevk alarak dinledikleri masal Kırmızı Başlıklı Kız..

uyumak için masal uyumak için masallar bebeklere masallar masallarla uyuma masalları Bir zamanlar küçük bir kız varmış. Annesi ona üzerinde kırmızı başlığı olan bir pelerin almış. Kız bu pelerini çok seviyormuş ve nereye gitse onu giyiyormuş. Bu nedenle de herkes ona Kırmızı Başlıklı Kız diyormuş. Bir gün “Kırmızı Başlıklı Kız!” diye seslenmiş kızın annesi. “Büyükannen hâlâ hasta. Hadi giyin...
  3. En çok satan sanal şarkılar

En çok satan sanal şarkılar

en çok satan şarkılar MÜYAP, 2008 yılında dijital alanda en çok satan İlk 10 şarkıyı açıkladı. Yapılan sıralamaya göre Behzat Gerçeker’in yönetimindeki ENBE Orkestra’sının albümünde yer alan Aslı Güngör-Ferhat Göçer düetiyle söylenen ‘Kalp Kalbe Karşı’ adlı şarkı dijital alanda 677 bin 405 rakamıyla en fazla satılan parça oldu. ENBE Orkestrası yine albümünde yer alan Mustafa Ceceli ile...
  4. En Çok Dinlenen Şarkılar 2012

En Çok Dinlenen Şarkılar 2012

En Çok Dinlenen Şarkılar 2012 yılında ki en çok dinlenen şarkılar hangi şarkılar siz bana hit şarkıların listesini yapabilirmisiniz kızlar?
  5. Bu hayattan çok sıkıldım artık...

Bu hayattan çok sıkıldım artık...

merhaba arkadaşlar uzun bir ilişkim var ilk bir yıl herşey mükemmeldi ama takdir edersiniz ki sonradan tüm erkekler çok değişiyor.. anlam veremiyorum artık çünkü çok ugraşmıştık benim ailemi ikna edebilmek için 2 yıl uğraştık. şuanda 3.yıldayız ve 1 aydır nişanlıyız ama bazen beni çok seviyormuş gibi ama bazende çok soğuk anlayamıyorum.saçma sapan hareketler yapıyor.oysaki ben onun bu denli...

Sayfayı Paylaş