gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

çağrı -kapıyı kapat

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

çağrı kapıyı kapat Çağrı-Kapıyı Kapat
    Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Emel Müftüoğlu'nun kızı Çağrı'nı çıkış şarkısı...İzel'in prodüktörlüğünü üstlendiği albüm raflarda yerlerini aldı...

Özel bir günde kavuştum sana
    Ses vermedin bile kayboldum yollarında
    Gözyaşlarımı sildim yine sen görmeden
    Sevemem kimseyi ben gerçekten sevilmeden

Ne yetmedi ne az geldi sana bilemem
    Bekleme artık boşuna sana bir şey veremem

Kapıyı kapat sessizce
    Rahatsız ettin yeterince
    Mecbursan konuşmaya
    Son sözünü söyle

çağrı -kapıyı kapat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çağrı

Çağrı

Bir çağrıcının insanları hayra çağırdığını yahut onları bir şeyden uyardığını görmek hakka uymaya, yola çıkmaya, Makam sahibi birisi tarafından çağrıldığını görmek bir vazife verilmesine, Ayak takımının çağrısına icabet ettiğini görmek zillet ve sıkıntıyya, Gökten bir nida duymak uyarıya, Yerden bir sesle çağrılmak orada meydana gelecek önemli bir olaya, Uzaktan ve meçhul bir ses tarafından...
  2. Toplu görüşmeye çağrı

Toplu görüşmeye çağrı

Madde 17 - Tespit yazısını alan işveren sendikası veya sendika üyesi olmayan işveren veya yetki belgesini alan işçi sendikası, tespit yazısını veya yetki belgesini aldığı tarihten itibaren onbeş gün içinde karşı tarafı toplu görüşmeye çağırır. Çağrı tarihi derhal görevli makama bildirilir. Bu süre içinde çağrı yapılmazsa, yetki belgesinin hükmü kalmaz. (Değişik: 3/6/1986 - 3299/5 md.)...
  3. Atasagun'dan Başbakan'a çağrı

Atasagun'dan Başbakan'a çağrı

Eski MİT Müsteşarı Şenkal Atasagun, 'Ergenekon şeması'yla ilgili hakkında çıkan iddialara net yanıt verdi. Suç duyurusunun sahibi İşçi Partisi, Atasagun'un Ergenekon şemasıyla, kamu görevini kötüye kullandığını ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ni alenen aşağıladığını iddia etmişti. Kanal D Ana Haber Bülteni'nde Mehmet Ali Birand'a konuşan Atasagun, Ergenekon raporunun MİT'in elemanları tarafından...
  4. AKOM: Kombileri mutlaka kapatın..

AKOM: Kombileri mutlaka kapatın..

BEDAŞ ve AYEDAŞ ekiplerinin arızayı kademeli olarak gidermesinin ardından, kesinti olan bölgelere elektrik verilmeye başlandı. Elektrik kesintisi nedeniyle İstanbul metrosu Taksim- Atatürk Oto Saniye istasyonları arasında ulaşım aksadı. Elektriklerin verilmesiyle birlikte seferler normale dönerken, elektrik kesintisinde tüm trenler istasyonlara aküler yardımıyla gelebiliyor. Öte yandan,...
  5. Hapşırırken Ağzınızı Kapatın !!!

Hapşırırken Ağzınızı Kapatın !!!

Melekler, boşuna hapşırırken ağız kapatmıyoruz :D:D Bakın kapatmazsak neler oluyor hahaha http://www.dailymotion.com/video/xadfcz_ayyr-cekim-hapyirma-slow-motion-sne_people

Sayfayı Paylaş