gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Çağtay Ulusoy Hakkında Bilgiler

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

çağtay ulusoy cagtay ulusoy çağatay hakkında herşey çağatay hakkında bilgi bilinmeyenler Çağtay Ulusoy Kimdir, Biografisi, hayatı, kısaca bilgiler, resimleri, sevgilisi [​IMG]
    Biyografisi
    23 Eylül 1990 yılında doğan Çağatay Ulusoy ; Kıvanç Tatlıtuğ Kenan İmirzalıoğlu gibi bir çok ünlü ismi, sinema ve Podyum dünyasına kazandıran Best Model yarışmasının 2010 birincisi olarak adını duyurdu. En büyük hayalinin kaliteli dizilerde rol almak olduğunu belirten Çağatay Ulusoy bugüne dek Aşkı Memnu, Maskeli Balo dizilerinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Ayrıca Fo-Re Spor katalog çekiminde yer alan oyuncu şu anda Adını Feriha Koydum dizisinde Emir
    karakterini canlandırıyor.
    Çağatay Ulusoy İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde öğrenimini sürdürmektedir.

Şu andada bildiğiniz gibi Adını Feriha Koydum dizisinde Emir karakterine can vermekte. Ve şundan emin olunki Çağatay Ulusoy ileride mutlaka çok daha önemli başarılı işlere imza atacak.

ÇAĞATAY ULUSOY RESİMLERİ

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kaşlarını kime aldırıyor acaba, şekli çok hoş :D:D:D:D Çağtay Ulusoy'a hayat yolunda başarılar dilerim :)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    oha oldum bu 90lımı :S

4. tatlı :D

tatlı :D Forum Okuru

çokkk yakısıklı ve tatlı bır oyuncusun seni çooook seviyorummm :DDDDDDd

5. Çookkk yakışıklısınız oyunculuğunuzu çookkk beğeniyorum

6. lemon_lili

lemon_lili Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şu sitede süper resimleri var bi bakın

BilgiSpot

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sanane90lıysa senı ne ilgilendirir

8. çağataykolik

çağataykolik Forum Okuru

aşkııım seni çoook seviyoruuum

9. seni çok seviyorum sensiz yapamıyorum senin için ölüyorum her saat her dakika her saniye seni düşünüyorum canım benim bu arada dizini de kaçırmadan izliyorumm

10. çağatayhayranı

çağatayhayranı Forum Okuru

ahh...ben hayatımda bu kadar yakışıklı bir insan görmedim...allah onu özene bözene yaratmış... bakışları çok ateşli yaaaaaa...eğer bir gün onu görürsem ne yapacağımı bilmeden imza alıp ve bir öpücük kondurup seni seviyorum derimmmmmmmmmmmm...adını feriha koydumu ayrıca hiç kaçırmıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Çağtay Ulusoy Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müge Ulusoy Hakkında Bilgiler

Müge Ulusoy Hakkında Bilgiler

müge ulusoy müge ulusoy kimdir, kısaca hayatı, biografisi, resimleri Müge Ulusoy (d. 6 Mart 1972, İzmir), Türk oyuncu. 1995 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. 18. Ankara Uluslararası Film Festivali'nde Kader filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü aldı. Kız kardeşi Mine Alp'le birlikte Goldmine kast ve yapım şirketini kurdu....
  2. Çağatay Ulusoyun ailesi annesi babası hakkında bilgi

Çağatay Ulusoyun ailesi annesi babası hakkında bilgi

Çağatay hayranıyım ve ailesi annesi babası hakkında bilgi edinmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?
  3. Çağatay Ulusoy hakkında bilgiii var mıııı

Çağatay Ulusoy hakkında bilgiii var mıııı

Çağatay hayatımın aşkı, onunla ilgili ne biliyorsanız paylaşırmısınız lütfeennn :D:D:D
  4. PRP Tedavisi hakkında Bilgiler

PRP Tedavisi hakkında Bilgiler

bu konu prp tedavisi hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Son yılllar da birçok saç ve cilt tedavisin de farklı yöntemler denenmeye başladı. PRP yöntemi en yeni yöntemlerden biri olarak cilt sorunları ile birlikte saç sorunlarına umut olmaya devam ediyor. PRP yöntemi diğer yöntemlerden biraz farklı. Çünkü prp yöntemin de kişinin kendi kanı uygulanıyor. Dünya da özellikle ünlü starların...
  5. Alan Diyeti Hakkında Bilgiler

Alan Diyeti Hakkında Bilgiler

alan diyeti, alan diyeti nedir, alan diyeti hakkında Sevgili melekler, her geçen gün yeni bir diyet listesi hayatımıza giriyor. Dünyanın en iyi ve en etkili 8 diyet listesi arasına girmeyi başarabilen alan diyeti Dr. Barry Spears'ın geliştirdiği bir beslenme düzenidir. Bu sayfamızda alan diyeti ve yapılışı hakkında bilgiler vereceğiz sizlere... Beslenme düzeninde neredeyse yüzde 40...

Sayfayı Paylaş