gebe
  1. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28

cahallık başa bela

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında bur_çak tarafından paylaşıldı.

kullanan var mı bilmiyorum ama sorayım yine de. internet paketim yok whatsapp tan fotoğraf alamadım, peki internet paketi yükleyince o fotoğraf whatsapp tan gelir mi telefonuma? :thanks:

cahallık başa bela konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook başınıza bela olabilir

facebook başınıza bela olabilir

İnternet kullanıcılarının yeni eğlencesi Facebook’un ileride sizlere nasıl sorun bir çıkarabileceğini merak ediyorsanız bu yazıyı sabırla okumanız gerekiyor. Dünyanın en zengin insanı ve Microsoft’un sahibi Bill Gates 2006 yılı Ocak ayında Türkiye’ye geldiğinde bir gazeteci kendisine, “Siz Microsoft olarak CIA’ye bilgi veriyor musunuz?” diye sormuştu. Bu şok soru üzerine salonda kısa bir...
  2. Akın - Baş Belanım

Akın - Baş Belanım

gözlerinin karası yakıyor her an, her gün beni gördüm seni oldum basının belası şu yüreğin açısı dinmek bilmiyor geçmiyor sensin derdimin dermanı sen bana ah bir adım gelsen ben sana kanatlanır uçarım sen bana ah bir umut versen dünyayı uğruna yakarım baş belanım baş belanım mahşere dek müptelanım
  3. Facebook başına bela oldu

Facebook başına bela oldu

ünlü manken Aysu Baceoğlu üye olduğu arkadalşık sitesinden tehdit msjlarımı aldı detaylar haberimizde... AYSU BACEOĞLU'NA ÖLÜM TEHDİTLERİ! SON ZAMANLARIN EN GÖZDE ARKADAŞLIK SİTESİ FACEBOOK, AYSU BACEOĞLU'NUN BAŞINA İŞ AÇTI.... Mankene, 'Ilgın Beyazıt' tarafından tuhaf mesajlar gelmeye başladı. Mesajların sıklığını arttıran Ilgın Beyazıt, Aysu'ya ölüm tehditleri yağdırmaya başladı....
  4. Ece Erken'in Başı Belada!

Ece Erken'in Başı Belada!

ece erkene şok, başı belada, hapis cezası, ece yargılanacak, kötü haber, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, ''İnsan ne çekerse dilinden çeker'' diye boşuna dememişler.Ece Erken'in başı sarfettiği bazı sözler yüzünden belada!.Haber şöyle; Sunucu Ece Erken hakkında, Mehmet Ali Erbil'e yolladığı cep telefonu mesajında, Demet Akalın ile Elif Güvendik için...

Sayfayı Paylaş