gebe
  1. dodom

dodom Forum Okuru

cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha da zordur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında dodom tarafından paylaşıldı.

cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha da zordur diye bir cümle var daha doğrusu belkide atasözü bilemiyorum. Bunun tam açıklaması nedir örnek olarak bana söylemeniz mümkün mü ? Yada yazmanız ?

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

:D:D Cahille muhabbet etmek gerçekten zordur. Sen ne anlatırsan anlat karşıdakinin anlayacağı kadar konuşman gerekir. Yani bu senin işinin ne kadar zor olduğunu gösterir diye düşünüyorum.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cidden de cahili laf anlatmak kadar zor bişey yokk

cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha da zordur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deveye Hendek Böyle Atlatılır

Deveye Hendek Böyle Atlatılır

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yazmak kolay, anlatmak zor..

yazmak kolay, anlatmak zor..

KaLbimden Geçen YoLun Anahtarıydın Sen GözLerimin Tek İnce Sızısıydı KirpikLerin Yazmak KoLay Olur Ama AnLatmak Zor GüLmek Sana Yakışır AğLamak İse YağmurLara Ben İse Seni YAzamıyorum KAğıtLara Ben Seni AnLAtamıyorum KaLbimdeki Yarama Yine Aklıma GeLdi ÖzLemin Yine Acıyor Yüreğimdeki Beyaz BuLutLarım Kırmızıya ÇaLan Güneşim Senin Yanında Bakıp Bakıp DaL HayaLLere Ben Ne KAdar...
  3. Beklemek Ölmekten Daha da Zor, Ben Seni Sabırla Bekledim

Beklemek Ölmekten Daha da Zor, Ben Seni Sabırla Bekledim

sabırla beklemek Beklemek Ölmekten Daha da Zor, Ben Seni Sabırla Bekledim Yüreğin Yandıkca Ateşi Yordu, Yinede İçimde Sakladım Yağmur Yağıyor bu şehre, sen benden çok uzaklarda ama bir o kadarda yakınımdasın... Kanımda, damarımda, her kalp atışımda sen varsın... Aklımda, düşüncelerimde, benliğimdesin her an... Aldığım her nefeste hava yerine seni çekiyorum içime. Ruhum sana havalanıyor,...
  4. Özel Günlerde Ayrılık Daha da Zor Oluyor

Özel Günlerde Ayrılık Daha da Zor Oluyor

ayrılık, kadın erkek ilişkileri, aşk, özel günlerde ayrılık neden daha zor olur Sevgililer günü, evlilik yıldönümü gibi ‘özel’ olarak algılanan günler, bir hazırlık yapılmasının ve ‘ekstradan’ romantik jestlerin beklendiği günler… zor olur melişlerim ya cidden zor.. Bu beklentilerin açıkça söylenmeden, ‘önemli olan onun düşünmesi!’ mantığı ile ‘sınav’ haline gelmesi sevgililer...
  5. Zor zamanlarınızı daha da zorlaştıracak 15 kusurlu hareket!

Zor zamanlarınızı daha da zorlaştıracak 15 kusurlu hareket!

zor zamanlar, zor, kusurlu hareketler, kusurlu, zaman konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Zor zamanlarınızı daha da zorlaştıracak 15 kusurlu harekete gelin birlikte bakalim; 1- SIZLANMAK Ona buna dert yanarız. Belki sakinleşmek, belki de bir çözüm bulmak, yardım almak için fakat sızlanacağınız en yakınınızdaki kişinin dahi bir süre sonra size “sızlanıp duruyor işte” diyerek...

Sayfayı Paylaş