gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cahit arf hayatı biyografisi ve hakkında bilgiler istiyorum.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım selamlar, bana cahit arf ile ilgili bilgi gerekiyor. hayatı biyografisi ve bilinmeyen yönlerinin yazıdlığı bir konunuz varsa linkinin, yoksa konunun açılarak tarafıma bildirilmesini rica ediyorum.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
Cahit arf hayatı biyografisi ve hakkında bilgiler istiyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cahit arf kimdir kısaca hayatı eserleri hakkında bilgiler...

Cahit arf kimdir kısaca hayatı eserleri hakkında bilgiler...

Cahit arf kimdir biyografisi ve kısaca hayatı hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler. Cahit Arf 11 Ekim 1910 tarihinde Selanik'te doğmuş ve 26 Aralık 1997 yılında da İstanbul'da hayata gözlerini yummuştur. Bu yazımızda Cahit Arf'ı yakından tanımaya çalışacağız. Cahit ARF (1910-1997) Cahit Arf 1910'da Selanik'te doğduğu zaman bu bölge Osmanlı İmparatorluğu'nun...
  2. Cahit Arf kimdir, hayatı

Cahit Arf kimdir, hayatı

Cahit Arf kimdir, hayatı hakkında lütfen biyografi bilgilerini yazın bana kızlar!
  3. Şükran Ovalı Hayatı ve Biyografisi Hakkında Bilgiler

Şükran Ovalı Hayatı ve Biyografisi Hakkında Bilgiler

şükran ovalı kimdir şükran ovalı hayatı Sevgili melekler, ünlüler ve sanatçılar bölümümüzde bu yazımızda tanıtacağımız oyuncu Şükran Ovalı. Şükran Ovalı kimdir, hayatı hakkında bilgi almak isteyenleri makalemize davet ediyoruz.. :) >1 Nisan 1985'de İzmir'de doğdu. >Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk mezunu. >Beşiktaşlı. >Mustafa Urcan İlkokulunda okumuş. >Ortaokuluda...
  4. Albert Camus Biyografisi ve Hayatı Hakkında Bilgiler

Albert Camus Biyografisi ve Hayatı Hakkında Bilgiler

albert camus hayatı albert camus kimdir Sevgili melekler, Kim Kimdir köşemizde bu kez ünlü Cezayir asıllı yazar Albert Camus hayatı hakkında sizlere bazı bilgiler vermek istiyoruz.. :) 1913'te Cezayir'de doğdu. Babası Alsace'lı yoksul bir işçiydi, annesinin okuma-yazması yoktu. Babası 1'inci Dünya Savaşı'nda cephede şehit oldu. Yoksulluk ve acılarla dolu bir hayat sürdü. Denemelerinden...
  5. Cahit Sıtkı Tarancı Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Cahit Sıtkı Tarancı Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Cahit Sıtkı Tarancı kimdir Cahit Sıtkı Tarancı biyografisi Sevgili melekler, Türk Edebiyatının ölümsüz isimlerinden şair Cahit Sıtkı Tarancı hayatı ile ilgili bilgilerimiz şöyle... Cahit Sıtkı Tarancı 2 Ekim 1910 tarihinde Diyarbakır'da dünyaya geldi. Tarancı’nın babası Bekir Sıtkı, annesi Arife Hanım’dır. İlk öğrenimini Diyarbakır'da tamamlayan cahit Sıtkı Tarancı, orta öğrenimi...

Sayfayı Paylaş