gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Cahit Berkay - Al Yazmalım

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bölüm 1 E-0-10-9-10-7-7-3-7p5-5-5-5-2-3-2-3h5-3p2-2p0-0------------| B----------------------------------------------------------|
    G----------------------------------------------------------|

Bölüm 2
    E-2h3-5-5p3-7p5-5-3-2-3h5-3p2-2p0----3---5-3-2p0-0---------|
    B----------------------------------3---5-------------------|

Bölüm 3 (flüt)
    E7/9-10-10p9-12p10-10-9-7-10p9-9-9h10-7-7p5-9p7-7-5-3-7p5-5|
    B----------------------------------------------------------|

Bölüm 2 (tekrar)
    E-2h3-5-5p3-7p5-5-3-2-3h5-3p2-2p0----3---5-3-2p0-0---------|
    B----------------------------------3---5-------------------|

Cahit Berkay - Al Yazmalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cahit Sıtkı Tarancı

Cahit Sıtkı Tarancı

Cahit Sıtkı Tarancı ( 1910)- (1956) Diyarbakır'da doğdu. Galatasaray Lisesi'ni bitirdi. Mülkiye Mektebi'nde okudu. Paris'e gitti. ikinci Dünya Savaşı çıkınca geri döndü. Çevirmenlik yaptı. Ağır bir hastalığa yakalandı. Viyana'ya götürüldü. Orada öldü. Ankara'ya getirilip toprağa verildi. Otuz Beş Yaş şiiriyle ün yaptı. Hayat, aşk ve ölüm, şiirlerinin başlıca temalarını oluşturmaktadır....
  2. CAHİT [Osman Büyükercan]

CAHİT [Osman Büyükercan]

osman büyükercan biyografi osman büyükercan sevgilisi biyografisi facebook hayatı Oktay’ın abisi. Babası Nihat’la anlaşamadığı için birkaç yıl önce ayrı eve çıkmış. Üniversiteye girmek yerine çalışmayı tercih etmiş. Zengin bir adamın sağ koluyken adamın karısıyla ilişkiye girmiş… En büyük isteği Oktay’ın aynı hatalara düşmemesi, okuyup kendini kurtarması…
  3. Cahit Külebi

Cahit Külebi

cahit kulebi cahit külebi Hayatı 20 Aralık 1917'de Tokatta doğdu, 20 Haziran 1997 tarihinde Ankarada öldü. Sivas Lisesi'nden mezun oldu. İstanbul Yüksek Öğretmen Okulu Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdi. Antalya lisesi'nde, Ankara Devlet Konservatuvarı'nda, Ankara Gazi Lisesi'nde edebiyat öğretmenliği yaptı. Milli Eğitim müfettişi oldu. İsviçreye kültür ataşesi ve öğrenci müfettişi...
  4. berkay - taburcu

berkay - taburcu

yadı yadı üstüme üzerime yağmuru neden bilmiyorum ama dilime dolandı ya bu şarkı aslında hiç tarzım değill ama beğendim bunu kızlar sizlerde dinlediniz mi??? Yağdı yağdı üstüme üzerime yağmurun. Çiçeği dalında bırakın yerine yüreğe vurun. Yağdı yağdı üstüme üzerime yağmurun Çiçeği dalında bırakın yerine yüreğe vurun Onu şimdi lütfen benden almayın Biraz daha durun… Onu şimdi lütfen...
  5. Cahit Arf kimdir, hayatı

Cahit Arf kimdir, hayatı

Cahit Arf kimdir, hayatı hakkında lütfen biyografi bilgilerini yazın bana kızlar!

Sayfayı Paylaş