gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Câiz değildir nedir ne demektir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Câiz değildir diye bir kaç kelime duyuyorum sağda solda özellikle bu ayda melekler tam olarak caiz değildirin anlamı nedir ne demek istiyorlar. Buse Sakin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Câiz değildir nedir ne demektir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik Nedir,Ne Değildir

Evlilik Nedir,Ne Değildir

Evlilik,küçük bir çocukken düşünmeye başladığımız ve yetişkinlikte dahi hakkinda yeni yeni fikirlerimizin oldugu bir kavram,kurum ve olgudur.Evlilikle ilgili kendimize ilk soracağımız,kuşkusuz evliliğin ne olduğudur. Evlilik Nedir,Ne Değildir *Huzurdur,kargaşa ortamı değildir. *Yardımlaşma ve dayanişmadır. *Sorumluluğun azalmasıdır,iki kat artması değildir. *Sosyal ortamda hanim ve bey...
  2. Hipnoz Nedir, Ne Değildir?

Hipnoz Nedir, Ne Değildir?

1 - Hipnoz nedir? 2 - Hipnoz olan kişi, bir daha uyanamazsa ne olur ? 3 - Sırlarımı hipnoz altında söyler miyim ? 4 - Herkes hipnoz olabilir mi ? 5 - Herkes hipnoz yapabilir mi? Her seyden önce Hipnozun uyku olmadığını bilmekte fayda mülahaza ediyorum. Her ne kadar hipnosis Yunanca da uyku anlamına gelse de (hatta Yunan mitolojisinde uyku tanrısının adı olsa da) yapılan elektrofizyolojik...
  3. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  4. Ne Organik Ne Değil

Ne Organik Ne Değil

Tatsız yiyecekler, zayıflayan bağışıklık sistemimiz, peşi sıra gelen hastalıklar… Mecburen, organik yiyeceklere yönelir olduk! İyi de eskiden organik diye bir şey yoktu. Öyleyse, durup dururken bu organik kelimesi hayatımıza nasıl dahil oldu? Türkiye Gıda Mühendisleri Odası Başkanı Petek Ataman’dan aldığımız bilgiye göre, organik gıda ya da ürün kavramı, kimyasal ve yapay uygulamalar...
  5. Moda nedir, ne değildir?

Moda nedir, ne değildir?

MODA NEDİR? NE DEĞİLDİR? Moda yalnızca giysi anlamına gelmez. Sanat müzik tiyatro edebiyat yemek iç mimarlık mimari bahçe bakımı gibi duyuları uyaran herşeyi içine alır. Artık işler değişti. Her şeye tüketici karar veriyor. Uygun veya pratik olmayan şeyleri onlara empoze etmek mümkün değil. Kitle iletişim araçları sayesinde moda herkese her kesime ulaşabiliyor. Yeterince paranız varsa...

Sayfayı Paylaş