gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Çakıl taşlarından paspas çok şık olmuş

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çakıl taşı dekorasyon örnekleri Çakıl taşı paspas örneği
    Çakıl taşından yapılmış paspas modeli oldukça şık duruyor. Özellikle bahçeli evlerin önünde bahçe dekorasyonuna uyum sağlayacaktır. Düz çakıl taşlarını seçerek bu paspası sizinde yapmanız mümkün.

Çakıl taşlarından paspas çok şık olmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Çakıl Taşlarım

Şebnem Ferah - Çakıl Taşlarım

benim çakıl taşlarım var irili ufaklı kaybolduğumda yere yayıp yol yaptığım çakıl taşlarım var her yerden topladığım boşluğa düştüğümde oyunlar yaratıp oynadığım benim bir sözlüğüm var unutulmuş bir dil oysa ki içinde her şeyin anlamı gizli benim bir gözlüğüm var sol camı kırıldı taktığım zamanlarda içini gösteren adeta sen hiç 'hiç' oldun mu, birden duruldun mu? bulanıkmış...
  2. beyaz çakıl taşları bırak

beyaz çakıl taşları bırak

Dikkat et. Bir gün geri dönüş yolu için kendine küçük, beyaz çakıl taşları bırak mümkünse. Çünkü sonra dönüp geriye baktığında kendine geri giden yolu hiç bulamayabilirsin. Yerini yönünü şaşırıp, ormanda çöküp kalmış bir çocuk gibi etrafında çoğalan seslerden korkabilirsin. Bir gün, söylüyorum sana, büyük bir sarsıntıyla kendini bir vitrin camında göreceksin. İnsanlar gelip geçecek arkandan,...
  3. Şebnem Ferah - Çakıl Taşları

Şebnem Ferah - Çakıl Taşları

benim çakıl taşlarım var irili ufaklı kaybolduğumda yere yayıp yol yaptığım çakıl taşlarım var her yerden topladığım boşluğa düştüğümde oyunlar yaratıp oynadığım benim bir sözlüğüm var unutulmuş bir dil oysa ki içinde her şeyin anlamı gizli benim bir gözlüğüm var sol camı kırıldı taktığım zamanlarda içini gösteren adeta sen hiç 'hiç' oldun mu, birden duruldun mu? bulanıkmış...
  4. banyo paspas takımları çok şıklar

banyo paspas takımları çok şıklar

banyo paspas örnekleri banyo paspasları örnekleri paspas takımları takımı taç takımları
  5. Yeni Trend Çakıl Taşı Rengi Dekorasyonu

Yeni Trend Çakıl Taşı Rengi Dekorasyonu

Modern Çakıl Taşı Renkleri Yeni Trend Çakıl Taşı Renkleri En Farklı Çakıl Taşı Rengi Dekorasyon Önerileri Son zamanların en trend renkleri arasında yer alan çakıl taşı rengini en iyi şekilde kullanma arzusu içerisinde iseniz bir an önce aşağıdaki çakıl taşı dekorasyon önerilerine göz atmadan geçmeyin derim. En kaliteli dekorasyon çeşitlerini incelemek ve odalarınızda yeni trend renk...

Sayfayı Paylaş