gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Çakılı Silgi Katili Hitler

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

katil bebek çaki izle katil bebek çaki filmini izle caki filmi çakinin filimleri Lisedeyiz, manyak bir tane Almanca hocamız var... Fiziksel tarifini nasıl versem dedim ama eşgali bile korkunçtu hani :D
    Sınıf mevcudumuz az zaten ama hocamız tedbiri elden bırakmıyor, 12 kişiyiz, indirdi bizi yemekhaneye dağıttı dört bir tarafa. Biz durur muyuz, silgi alışverişiydi, kalemtraştı derken adamın gözüne iyice battık tabi...

Bizimki bir anda (tam silgi veriyorum arkadaşa) döndü bize, sert sert baktı, yürümeye başladı. Bir arkadaşla donduk kaldık, bakıyoruz öylece... Bize yaklaşırken elini cebine attı, oradan birşey aldı (bir yandan yürüyor), ufak bir métal gibi bir nesne çıkardı cebinden tam bizim önümüzde dururken "çıt" diye bir ses... O ufak métal şey bir çakıymış.. Biz yerimize çakılı korkuyla bizim Hitler'e bakıyoruz. Geldi geldi, bize doğru eğildi elinde çakıyla, bana doğru uzandı (ben artık titreme aşamasını da geçmiş bulunuyorum) elimden silgiyi aldı ve pat diye ikiye kesti.

Yemekhanede ses yok, herkes durmuş olay mahaline bakıyor. Biz arkadaşla hala şok, yerimizden oynayamıyoruz. Bizimki kestiği silgilerin birini bana, birini can hıraş kopya çekelim diye uğraşan arkadaşa uzattı. Tekrar bir ters ters baktı, çakıyı kapattı, cebine attı.

Bir beş dakika hiçbir şey yapamadık herhalde. Kaldık öylece... Sonra nasıl kopmuştuk, nasıl gülmüştük... Çakılı Silgi Katili Hitler :D:D:D

Ama Almanca'ma yaptığı katkılarından dolayı kendisine müteşekkirim gerçekten, onun o sertliği, sert bakışları, bizimle uğraşması... Sağolun hocam, inşallah iyisinizdir... Saygılar benden size.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Çakılı Silgi Katili Hitler
    :D:D:D heyyy gidi günler heyy eski silgilerde güzeldi ama ya tam son zil eve gideceğiz midemizde garip bi guruldama, ertesi gün silgi yok yemişiz :D:D:D ama hocanı tebrik ediyorum paylaşımcı bir öğretmenmiş :D:D ya birbirinizle kediyi paylaşamıyor olsaydınız :D:D hiyaaaaaaaaaaaat aii aiii aiiii aiiiiiii

parmaklar hocayı gösteriyor
    katil bu :D:D:D

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

bende anlatacam bende bende :becky:
    bilgem paylaşımın için tşkler :kiss:hocada amma akıllıymış ha ve bir o kadarda ürkütücü :D

4. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hoca akıllıymış ama aklınızı alacakmış nerdeysen:) benim üstümegelse altıma kaçırırdım korkudan heralde:becky::becky::becky:

5. AnG£lina

AnG£lina Forum Okuru

iyide anlayamadığım şey hoca da çakı ne geziyomuşki hımm annanemin çantasında var ewet işe yarıyo özelliklede meyve soyarken ama hoca nediyomuş o çakıyla okulda merakım şetti yani:)

6. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Tasum ah ben de anlayabilsem keşke o çakının neden cebinde olduğunu... Bu hala bir muammadır yani. Gerçi ben hasarsız atlattığım için şükrediyorum, gerisi çok da önemli değil. Bizim Hitler tuhaftı diyorum ya aslında çok şaşırmamak lazım... (Bu arada çakı diyince kocaman birşey düşünme, küçüktü)

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    hoca akıllıymış hakketen:D

8. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Çakılı Silgi Katili Hitler

anammm kabus gibi hocaymış ben olsam kaçardım olay mahallinden one öle düelloya davet eder gibi

9. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Çakılı Silgi Katili Hitler

Çok hoşmuş yaa:D :D hocayı takdir ediorum:D

Çakılı Silgi Katili Hitler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Çakıl Taşlarım

Şebnem Ferah - Çakıl Taşlarım

benim çakıl taşlarım var irili ufaklı kaybolduğumda yere yayıp yol yaptığım çakıl taşlarım var her yerden topladığım boşluğa düştüğümde oyunlar yaratıp oynadığım benim bir sözlüğüm var unutulmuş bir dil oysa ki içinde her şeyin anlamı gizli benim bir gözlüğüm var sol camı kırıldı taktığım zamanlarda içini gösteren adeta sen hiç 'hiç' oldun mu, birden duruldun mu? bulanıkmış...
  2. Çakıl

Çakıl

Hac mevsiminde küçük taş topladığını görmek hacca gitmeye, Elde görülen küçük taşlar zikrullaha ve uyanık bulunmaya, Etekteki küçük taşlar ufak tefek düşmanlıklara, Birkaç küçük çakıl taşı şahitlik yapmaya, Akarsu dibinde görülen çakıl taşları temiz fıtrratlı insanlara, mahdut ama sürekli gelire delalet eder.Söz, laf, konuşma, haber olarak yorumlanır. Çakıltaşları iftiradır.Rüyada küçük...
  3. Dolar uçuşta, borsa çakıldı

Dolar uçuşta, borsa çakıldı

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) bileşik endeks 52 binin altına gerilerken, dolar 1,53'e yaklaştı. İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında (İMKB) işlem gören hisse senetleri günlük bazda ortalama yüzde 3,76 oranında değer kaybetti. İMKB Ulusal 100 Endeksi, ikinci seansta 93,37 puan artarak 51.454,89 puandan kapandı. Hisse senetlerinin ikinci seanstaki ortalama değer artışı...
  4. Kardeş katili Adolf Hitler

Kardeş katili Adolf Hitler

Adolf Hitlerin binlerce kişinin katili olduğu kadar öz krdeşininde bile katili olduğunu biliyormuydunuz? Almanların ünlü diktatörü ve malum herkez tarafından bilinen bir yazar!!! olan adolf hitler, yahudilere soykırım yaptığı dönemlerde kendisinden daha hassas ve insancıl olan kardeşiyle konuşuyorlardı. ama adolf hitler kardeşini her zaman bir düşman olarak görmekten kendini alıkoyamıyordu....
  5. Silgiyi kim buldu, silginin icadı

Silgiyi kim buldu, silginin icadı

silgiyi kim icat etti silgiyi kim buldu silginin icadı bulmuştur silgi icat etti Bu yazı: Silgiyi kim buldu, silginin icadı içerik kısaca.. Silgiyi kim buldu, Silgi ne zaman bulundu, Silgi kim tarafından bulundu, Silgi ilk ne zaman bulundu gibi merak edilen bilgileri içermektedir. Okul çağlarımızda, bütün yanlışlarımızı ortadan kaldıran silgiyi, ilk kim buldu diye merak ettiniz mi hiç? Merak...

Sayfayı Paylaş