gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

çakma uma thurman! Seda sayan

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

SEDA SAYAN TV'DE YENİ SEZON İÇİN İMAJINI DEĞİŞTİRDİ [​IMG]

Yeni yayın dönemi öncesi imaj tazeleyen Seda Sayan, kendini Kill Bill filminin yıldızı Uma Thurman’a benzetmeye çalıştı. Basın bültenlerinde ünlü oyuncuya benzerliğine vurgu yapılan Sayan’ın, Koray Kasap’a verdiği pozlar ise Thurman’a ne kadar benzediğini (!) gözler önüne serdi.

Kadırgalı imajını askıya alan Sayan’ın Uma’ya benzemeyi umduğu pozları objektife böyle yansıdı.

gecce

çakma uma thurman! Seda sayan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda Sayan - Geri Gel

Seda Sayan - Geri Gel

Gözlerim dalıyor yine uzaklara Seni arıyorum karanlıklarda Bulamıyorum ne yapsamda Çok özlüyorum nerdesin Geri gel bana ne olursun Beni sev ne olursun Dayanamıyorum artık Söz-Müzik : Kerem Ökten
  3. Seda Sayan - Bebeğim

Seda Sayan - Bebeğim

dikenli bu yollar dikenli söyle can bedenden gecer mi nefesim sensin belli sebebim oldun doyamadim bir dedini iki etmedim ya ben sana kul köleyim dedim biliyormusun sensiz ne haldeyim ah ah ah hani mutluydun bulamadin degil mi benim gibi seveni bulamadin degil mi sana can vereni ama sen bir kez daha öleceksin cünkü beni bir daha bir daha göremiceksin bebegim bebegim bebegim bu canimi vereyim...
  4. Uma thurman makyajsız yakalandı

Uma thurman makyajsız yakalandı

QUENTİN TARANTİNO'NUN HEM GÖZDESİ OLAN HEM DE YÖNETMENLİĞİNİ YAPTIĞI 'UCUZ ROMAN' VE 'KİLL BİLL' ADLI FİLMLERİNDE ROL ALAN BEYAZPERDENİN GÜZEL YILDIZI UMA THURMAN, OBJEKTİFLERE MAKYAJSIZ HALİYLE YAKALANDI. New York'ta yaşadığı binadan çıkarken objektiflere yakalanan Thurman'ın, bronzlaşmış cildiyle görmeye alışık olduğumuz halinden eser kalmamış. Thurman, dağınık saçları ve bembeyaz...
  5. Seda Sayan Fotoğrafları

Seda Sayan Fotoğrafları

seda sayan ciplak seda sayan çıplak çıplak foto fotoları resimleri

Sayfayı Paylaş