gebe
  1. papatya_baharında

papatya_baharında Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Çakşır Köklü Macun erkekler için sorun olan kısırlık sona eriyor

Konu, 'Erkek Sağlığı' kısmında papatya_baharında tarafından paylaşıldı.

İçindekiler: Azgın teke otu, çakşır kökü, demirdiken, ginko bloba, ginseng, zencefil, kişniş, karanfil, kebabiye, kakule, bal, keçi boynuzu tozu ve pekmezi.

Kullanımı:
    Günde bir tatlı kaşığı alınması tavsiye edilir.

Uyarı:
    Her kullanımdan önce kavanozu ahşap veya plastik kaşık ile karıştırınız.
    Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Furkan Gıda Çakşır Köklü Macun; kimyasal koruyucular, boyar maddeler, ve aroma esans benzeri yapay tatlandırıcılar içermemektedir.
    Lokman Hekim - Furkan Macunları > Çakşır Köklü Macun - Furkan-D o ğ a l A f r o d i z y a k

:şşş:

Çakşır Köklü Macun erkekler için sorun olan kısırlık sona eriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler için Kısırlığa Dikkat!

Erkekler için Kısırlığa Dikkat!

Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin korkulu rüyası olan kısırlık, toplumumuzda her 6 -7 evlilikten birinde görülüyor. Türkiye’de her yıl 600 bin civarında evlilik gerçekleşiyor ve yılda yaklaşık 90 bin çift kısırlık sorunuyla karşılaşıyor. İşte erkeklerin kısırlığa karşı dikkat etmesi gereken 7 faktör: 1. Dar giyinmek: Dar giysiler vücuttaki ısı derecesini değiştiriyor. Isı değişimi ve kan...
  2. pasif içici olan kadınların kısırlık sorunu yüksek

pasif içici olan kadınların kısırlık sorunu yüksek

Araştırmalar, kısırlık riskinin yüksek olduğunu ortaya koydu ABD'de yapılan bir araştırma, çocukluğunda ya da gençliğinde pasif içici olan kadınların kısırlık sorunu yaşama ya da düşük yapma ihtimallerinin oldukça yüksek olduğunu ortaya koydu. Araştırmaya göre, sigarada bulunan toksinler, üremeyle ilgili hormon faaliyetlerini etkileyerek, kadınların bünyelerinde kalıcı hasara yol açabiliyor....
  3. Benim İçin Üzülme Dizisi Bu Akşam Sona Eriyor

Benim İçin Üzülme Dizisi Bu Akşam Sona Eriyor

benim için üzülme dizisi, benim için üzülme, show tv benim için üzülme Sevgili melekler, show tvnin beğeniyle izlenen dizisi Benim İçin Üzülme dizisi bu akşam final bölümüyle sona eriyor. Karadeniz'in en uzun soluklu dizisi olarak izlediğimiz Benim İçin Üzülme, bu hafta 55.bölümüyle seyircisine veda ediyor. Niyazi, Buke’ye yeni bir hayat kurmak için çabalamaktadır. Harun’dan...
  4. Kısırlık Sorunu Olan Çiftler Ne Yapmalı?

Kısırlık Sorunu Olan Çiftler Ne Yapmalı?

çocuk sahibi olamayan çiftler ne yapmalı,kısır olan çiftler ne yapmalı,kadın ve erkek kısırlığı,çocuk sahibi olamama,kısırlıkta çiftlerin değerlendirilmesi hakkında bilgiler Tüp bebek tedavi yöntemleri baş döndürücü hızla gelişiyor. IMSI, Embriyoscope bunlardan bazıları… Tabii önemli olan bu tekniklerin hangi çiftlere, ne zaman, nasıl uygulanacağıdır. Aileler, tedavide güvenilir kurum,...
  5. Kısırlık sorunu olan çiftler ne yapmalı?

Kısırlık sorunu olan çiftler ne yapmalı?

Kısırlık, çiftlerin istedikleri sayıda çocuğa sahip olamamalarını "problem" olarak tanımladıkları ve içinde bulundukları durumu çeşitli şekillerde yorumladıkları ve düzeltmeye çalıştıkları dinamik bir süreçtir. Matthews ve Matthews (1986)'ın bu deneyimi yaşayan kişilerin verdikleri sosyal ve duygusal tepkileri anlatan makalesi bu yazıda özetlenmiştir. . Çocuk sahibi olmak isteyen...

Sayfayı Paylaş