gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Çalıkuşu Aydan Şener podyumda

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

çalıkuşu aydan şener calikusu aydan sener şener çalıkuşu dekolte video KARİYERİNİN EN BÜYÜK ÇIKIŞINI 1986’DA ÇEKİLEN “ÇALIKUŞU” DİZİSİNDEKİ ROLÜYLE YAPAN AYDAN ŞENER, ÖNCEKİ GÜN ENGELLİLERE YARDIM AMACIYLA DÜZENLENEN WORLD WELLA PARİS DEFİLESİNDE GÖREV ALDI....

Şener’in defilenin finalinde tanıttığı derin göğüs dekolteli kıyafeti 2500 liraya alıcı buldu.

Grand Cevahir Otel'de gerçekleştirilen World Wella Paris Haute Couture defilesinde Umut Akyürek de ücretsiz podyuma çıktı. Pelin Körmükçü’nün sunduğu defilenin ardından Umut Akyürek mini bir konser verdi.

Cesur göğüs dekolteli kırmızı bir abiye tanıtan Aydan Şener podyumda yürürken düşen küpesini son anda yakaladı. Ünlü oyuncu göğüs dekoltesini de sık sık eliyle düzeltmek zorunda kaldı. Defile sonrası yapılan açık arttırmada Aydan Şener'in giydiği kıyafet 2500 ytl’na satıldıı.

Aydan Şener ' Ben 20 yıl sonra ilk kez podyumu çıkıyorum. Hayırlı bir iş olduğu için teklifi kabul ettim.Podyumda çok heyecanlandım.Ben oyuncu olmaktançok mutluyum.Oyunculuğun yerini hiçbir şey tutamaz” diye konuştu.

Pelin Körmükçü’de göğüs dekolteli kıyafeti ile dikkat çekti. Defilenin ardından Atatürk potresi ve Türk bayrağı için bir açık arttırma düzenlendi. Atatürk portresi 2500, Türk bayrağı ise 2000 ytl’ye satıldı.

Geccenin davetiyelerinin 100 TL olduğu belirtildi. Elde edilen gelir tekerlikli sandalye alınması için sakatlar derneğine bırakıldı..

Çalıkuşu Aydan Şener podyumda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şener şen

şener şen

Şener Şen (1941 - .... ) 26.12.1941 yılında Adana'da doğan sanatçı, aktör Ali Şen'in oğludur. Sanat hayatına tiyatro oyunculuğuyla başlamış ve sinemaya kompozisyon rolleriyle geçmiştir. "Şalvar davası" adlı filmiyle de başrole çıktı. 1958'de Yeşil Sahne'de amatör olarak tiyatro oyunculuğuna başladı. 1964-1966 yılları arasında Doğu Anadolu'nun köylerinde ilkokul öğretmenliği yaptı....
  2. Şener Şen

Şener Şen

SENER SEN 26.12.1941 yılında Adana'da doğan sanatçı, aktör Ali Şen'in oğludur. Sanat hayatına tiyatro oyunculuğuyla başlamış ve sinemaya kompozisyon rolleriyle geçmiştir. "Şalvar davası" adlı filmiyle de başrole çıktı. 1958'de Yeşil Sahne'de amatör olarak tiyatro oyunculuğuna başladı. 1964-1966 yılları arasında Doğu Anadolu'nun köylerinde ilkokul öğretmenliği yaptı. 1966'da...
  3. Çalıkuşu

Çalıkuşu

Topraktan elde edilecek rızka, Sebebe sarılmakla beraber güzel bir tevekküle delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kuş.)
  4. Asena podyumda

Asena podyumda

EVLİLİK DÜNYASI ‘09 EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI KAPSAMINDA ÖNCEKİ GÜN DÜZENLENEN ESİN ARICAN DEFİLESİNDE, ÜNLÜ ORYANTAL ASENA DA PODYUMA ÇIKTI... Defile sonrası basının sorularını yanıtlayan Asena, “Upuzun duvağı olan kocaman bir gelinlik hayal ediyorum. Asla havuz başında evlenmem. Çünkü havuz başında yapılan düğünlerde çok dans ettim ve her seferinde saçım başım birbirine girdi” dedi...
  5. Aydan Şener hayatı

Aydan Şener hayatı

aydan şener biyografi aydan şener kiminle evlendi kiminle evliydi mühürlü güller dizisi nerede çekildi mühürlü güller nerede çekildi aydan şener hayatı, biyografi ,kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri Türkiye Güzelleri'nden olan Aydan Şener, hakkında kendi ağzından ve bizlerin araştırmaları sonucunda bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. 1 Mart 1963...

Sayfayı Paylaş