gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çalıkuşu Dizisi 1.Bölüm Tanıtım Fragmanı

Konu, 'Çalıkuşu' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizi fragmanı, çalıkuşu 1.bölüm fragmanı
    Sevgili melekler, başlamasınae az bir zaman kala Çalıkuşu dizisinin yeni tanıtım fragmanı da yayınlandı. Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı romanından televizyona uyarlanan Çalıkuşu dizisinin başrollerinde Fahriye Evcen ve Burak Özçivit rol alacaklar. İşte dizinin son yayınlanan fragmanı...

aysen* bunu beğendi.
Çalıkuşu Dizisi 1.Bölüm Tanıtım Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldırma Gönül Dizisi 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı

Aldırma Gönül Dizisi 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı

aldırma gönül dizisi aldırma gönül fragman aldırma gönül 1.bölüm Sevgili melekler, oyuncu kadrosu ve konusu hakkında daha önce bilgiler verdiğimiz, Atv'nin yeni sezon komedi dizisi Aldırma Gönül'ün ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte ilk bölümün tanıtımının yapıldığı Aldırma Gönül ilk fragmanı.. http://www.youtube.com/watch?v=PtfC2I1Wlwk
  2. Çalıkuşu Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Çalıkuşu Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

çalıkuşu dizisi fragman, çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizisi 1.bölüm fragmanı Sevgili melekler, yıllar önce Aydan Şener ve Kenan Kalav'dan izlediğimiz ve usta müzisyen Esin Engin'in asla unutulmayacak klasikleşmiş muhteşem bestesiyle izlediğimiz Çalıkuşu dizisi yeni sezonda aynı fon müziğiyle ekranlarda olacak. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in başrolünde oynayacakları Çalıkuşu'nun ilk fragmanı...
  3. Çalıkuşu Dizisi 2.Bölüm Özeti ve Fragmanı 1 Ekim 2013

Çalıkuşu Dizisi 2.Bölüm Özeti ve Fragmanı 1 Ekim 2013

çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizisi 2.bölüm özeti, çalıkuşu dizisi 2.bölüm fragmanı Sevgili melekler, Reşat Nuri'nin ölümsüz eseri Çalıkuşu'ndan televizyona uyarlanan dizinin 2.bölümü yarın akşam Kanal D ekranlarında olacak. Fahriye Evcen ve Burak Özç,v,t'in başarılı oyunculuklarıyla izlediğimiz Çalıkuşu 2.bölüm özeti ve fragmanını sizlerle paylaşıyoruz... [media] Kamran'ın dul Neriman'la...
  4. Çalıkuşu Dizisi 3.Bölüm Fragmanı ve Özeti 8 Ekim 2013

Çalıkuşu Dizisi 3.Bölüm Fragmanı ve Özeti 8 Ekim 2013

çalıkuşu 8 ekim salı, çalıkuşu 3.bölüm, çalıkuşu 3.bölüm özeti Sevgili melekler, yıllar önce Aydan Şener'in Feride karakterine hayat verdiği Çalıkuşu dizisnde bu kez Feride rolüyle Fahriye Evcen'i izliyoruz. Başarılı oyunuyla Aydan Şener'den de tam not alan Evcen bu hafta Feride karakteriyle bir genci kendine aşık ediyor. Selim adlı bu genç, kuzeni olması sebebiyle Feride'yle arkadaşlığını...
  5. Çalıkuşu Dizisi 8.Bölüm Özeti ve Fragmanı 19 Kasım 2013

Çalıkuşu Dizisi 8.Bölüm Özeti ve Fragmanı 19 Kasım 2013

çalıkuşu 8.bölüm, çalıkuşu 19 kasım fragmanı, çalıkuşu 8.bölüm özeti Sevgili melekler, 19 Kasım Salı akşamı 8.bölümüyle ekranlara gelecek olan Çalıkuşu'nda bu hafta Kamran için, kalbiyle savaş günleri başlar. Düşünür durur. Kalbi Feride için çarpar, vicdanı Neriman’a yönelir. Kararı ne olacaktır? Selim, Necmiye için konağa gelir. Evdekiler kaygılı ve hoşnutsuzdur. En çok Besime Hanım...

Sayfayı Paylaş