gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Çalıkuşu Dizisinden Replikler

Konu, 'Çalıkuşu' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizi replikleri, çalıkuşu dizisi sözleri Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çalıkuşundan en güzel ve anlamlı replikleri sizler için paylaşıyoruz. Feride ve Kamran ın dizide söylediği romantik ve duygusal replikler sizlerle...

calikusu (1).jpg calikusu (2).jpg calikusu (3).jpg calikusu (4).jpg calikusu (5).jpg calikusu (6).jpg calikusu (7).jpg calikusu (8).jpg calikusu (9).jpg calikusu (10).jpg calikusu (11).jpg calikusu (12).jpg

Sevgimi nasıl göstereceğimi bilmiyordum.Sınıf arkadaşlarım haklıydı. Vahşiydim, yabaniydim.Mademki seni seviyorum, o halde canına okumam hak.Mademki beni sevdin, tüm kutsal kitaplardaki belalar sana müstehak.Annem ve babam beni terk edip gittiğinden beri, sevilmeye layık olmadığımı düşünüyordum esasen.Öyle ya,yıldızlara birlikte baktığın biri gittiyse, herkes niye dursun? "Derin bir iz, sızlayan bir yara olarak kalacaksın içimde…"

mylife-17 bunu beğendi.
  2. ceylan kangul

ceylan kangul Forum Okuru

çalikusu gercektende cok guzeldi filmin kalitesi eskiyi yansitma basarisi ayakta alkişlanacak bir konuydu final oldugunda çok şasirmiştim ancak final bolumunun seyirciyi tatmin ettigini düsunmuyorum sorular cevapsiz kaldi... :(:clapping::clapping:

mylife-17 bunu beğendi.
Çalıkuşu Dizisinden Replikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler korusun dizisinde beğendiğiniz replikler

melekler korusun dizisinde beğendiğiniz replikler

melekler korusun özgür kıyafetleri melekler korusun özgür replikleri Özgür : Sen Kimsin Kardeşimi? İpek : Yok Ben Ev Arkadaşı Özgür : O Da Güzel Ev Yok Ama Arkadaşı Var.Bugün arkadaşı veren Yarında evi verir
  2. Çalıkuşu Dizisinden Kaç Para Alacaklar?

Çalıkuşu Dizisinden Kaç Para Alacaklar?

çalıkuşu dizisi 2013 çalıkuşu çalıkuşu dizisi 2013 Sevgili melekler, Timur Savcı'nın yapımcılığını üstlendiği, Türk edebiyatının klasikleri arasına giren eserlerinden Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı romanından dizi olarak uyarlanan Çalıkuşu, yeni sezonda ekranlarda olacak. Yönetmenliğini Çağan Irmak'ın üstlendiği dizide Fahriye Evcen ve Burak Özçivit başrollerde yer alacak. Reyting...
  3. İşte Çalıkuşu Dizisinden İlk Kareler!

İşte Çalıkuşu Dizisinden İlk Kareler!

çalıkuşu dizisi, çalıkuşu fahriye evcen, çalıkuşu burak özçivit Sevgili melekler, Türk edebiyatının en önemli eserlerinden biri olan Çalıkuşu'nun yepyeni dizi versiyonunu yeni sezonda Kanal D ekranlarında izleyeceğiz. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in başrollerinde oynayacağı dizinin merakla beklenen ilk kareleri de basınla paylaşıldı. İşte o kareler...
  4. Hilmicem Artık Çalıkuşu Dizisinde!

Hilmicem Artık Çalıkuşu Dizisinde!

hilmicem intepe, survivor hilmicem, hilmicem yeni dizisi Sevgili melekler, 2013 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında birinci olan Hilmicem'in yarışmadan sonra şansı açılmış ve Muhteşem Yüzyıl'da rol almıştı. Geçtiğimiz bölümde canlandırdığı Yavuz karakterinin ölmesiyle diziden ayrılan Hilmicem, bu kez Çalıkuşu dizisinde rol almaya başlıyor. Başrollerinde Burak Özçivit,...
  5. Poyraz Karayel Dizisinden Replikler

Poyraz Karayel Dizisinden Replikler

poyraz karayel sözleri, poyraz karayel dizi replikleri, poyraz karayel dizi oyuncuları, poyraz karayel hangi kanalda Kanal d ekranlarının yepyeni dizisi "Poyraz Karayel" izleyicinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Başrollerini Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli'nin oynadığı dizide geçen replikler ise oldukça ilgi görüyor. Sizler için dizide geçen beğenilen replikleri sunuyoruz....

Sayfayı Paylaş