gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çalıkuşu Dizisinin İkinci Tanıtım Fragmanı

Konu, 'Çalıkuşu' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizisi tanıtım fragmanı, çalıkuşu dizi fragman
    Sevgili melekler, şahsen benim merakla beklediğim, Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz eseri Çalıkuşu'ndan uyarlanan aynı adlı dizisi çok yakında Kanal D ekranlarından olacak. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in Feride ve Kamran performanslarıyla izleyeceğimiz Çaluıkuşu dizisinin ikinci tanıtım fragmanı da yayınlandı. İşte o fragman ve efsanevi Feride ile Kamran'ın sonunda düşeceği salıncakta sallanma bölümü..:)

Çalıkuşu Dizisinin İkinci Tanıtım Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tozlu Yollar Dizisinin İkinci Fragmanı Yayınlandı

Tozlu Yollar Dizisinin İkinci Fragmanı Yayınlandı

Bu konu; tozlu yollar dizisi ikinci tanıtım fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yeni yılla birlikte başlayacak olan dizilerden biri de Tozlu Yollar dizisi. Herkesin merakla beklediği dizinin Ocak ayında Atv 'de başlaması bekleniyor. Bu ardaa dizinin ikinci tanıtım fragmanı da yayınlandı. İşte o fragman......
  2. Çalıkuşu Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Çalıkuşu Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

çalıkuşu dizisi fragman, çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizisi 1.bölüm fragmanı Sevgili melekler, yıllar önce Aydan Şener ve Kenan Kalav'dan izlediğimiz ve usta müzisyen Esin Engin'in asla unutulmayacak klasikleşmiş muhteşem bestesiyle izlediğimiz Çalıkuşu dizisi yeni sezonda aynı fon müziğiyle ekranlarda olacak. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in başrolünde oynayacakları Çalıkuşu'nun ilk fragmanı...
  3. Çalıkuşu Dizisi 1.Bölüm Tanıtım Fragmanı

Çalıkuşu Dizisi 1.Bölüm Tanıtım Fragmanı

çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizi fragmanı, çalıkuşu 1.bölüm fragmanı Sevgili melekler, başlamasınae az bir zaman kala Çalıkuşu dizisinin yeni tanıtım fragmanı da yayınlandı. Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı romanından televizyona uyarlanan Çalıkuşu dizisinin başrollerinde Fahriye Evcen ve Burak Özçivit rol alacaklar. İşte dizinin son yayınlanan fragmanı... [media]
  4. Aşk Ekmek Hayaller Dizisinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Aşk Ekmek Hayaller Dizisinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

aşk ekmek hayaller, aşk ekmek hayaller dizisi, aşk ekmek hayaller dizisi fragmanı Sevgili melekler, sezona yepyeni projelerle başlayan Show Tv'den yeni bir dizi daha geliyor. 8 Aralık pazar günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan "Aşk Ekemek Hayaller" dizisinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. 'Bread, Love and Dream' adlı filmden uyarlanacak olan 'Aşk, Ekmek ve Hayaller'...
  5. Hilmicem Artık Çalıkuşu Dizisinde!

Hilmicem Artık Çalıkuşu Dizisinde!

hilmicem intepe, survivor hilmicem, hilmicem yeni dizisi Sevgili melekler, 2013 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında birinci olan Hilmicem'in yarışmadan sonra şansı açılmış ve Muhteşem Yüzyıl'da rol almıştı. Geçtiğimiz bölümde canlandırdığı Yavuz karakterinin ölmesiyle diziden ayrılan Hilmicem, bu kez Çalıkuşu dizisinde rol almaya başlıyor. Başrollerinde Burak Özçivit,...

Sayfayı Paylaş