gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çalıkuşu Fahriye Evcen'in Güzellik Sırları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

fahriye evcenin güzellik sırları, ünlülerin güzellik sırları, fahriye evcenin güzellik tavsiyeleri Şu sıralar yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile başrollerini paylaştığı "Çalıkuşu" dizisin de oynayan Fahriye Evcen güzellik sırlarını bizlerle paylaştı. Bakalım ünlü güzel güzelliğini nelere borçlu ve bunun için neler yapıyor;

fahriye evcen.jpg

Çalıkuşu Fahriye Evcen'in Güzellik Sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fahriye evcen'in bir aşkı daha varmış

Fahriye evcen'in bir aşkı daha varmış

'DİZİ YERİNE SİNEMA TERCİHİM' BİR SÜREDİR ÖZCAN DENİZ'LE BİRLİKTE OLAN FAHRİYE EVCEN KONUK OLDUĞU STAR TV ANA HABER'E DİZİLERDE OYNAMAKTAN ÇOK SİNEMADA ROL ALMAYI DAHA FAZLA SEVDİĞİNİ SÖYLEDİ. SİNEMAYA AŞKLA BAĞLI OLAN GENÇ OYUNCU ROL ALDIĞI İKİNCİ FİLMİ ' AŞK TUTULMASI'NI ANLATTI... Genç oyuncu Fahriye Evcen, 2. sinema filmi 'Aşk Tutulması'nı anlattı. Bir oyuncunun farklı karakterlerde...
  2. fahriye evcenin güzellik sırları ve resimleri

fahriye evcenin güzellik sırları ve resimleri

fahriye evcenin burcu fahriye evcen güzellik sırları birce akalay güzellik sırları meleklerimm ben fahrive evceni çok beğeniyorum bence yüz hatları çok güzel bakalım güzelliği için neler yapıyomuş... Güzelliğimin sırrı bakımlı olmam” - Genelde spor ve casual giyinmeyi seviyorum. Klasik kıyafetleri pek tercih etmiyorum. - Kişinin güzel olup olmaması onun başarısını etkilemez bence....
  3. Fahriye Evcen'den evlilik şoku

Fahriye Evcen'den evlilik şoku

fahriye evcen ve özcan deniz, biyografi, facebook, filmleri, sevgilisi hakkında bilgi Fahriye Evcen, sevgilisi Özcan Deniz’e, Kenan İmirzalıoğlu-Zeynep Beşerler ilişkisini örnek gösterip ültimatom verdi. İmirzalıoğlu ile Beşerler’in bir türlü evlilik kararı alamadığı için ayrıldığını ima eden Evcen, “Biz Kenan’la Zeynep gibi olmayalım” dedi. ALTI YIL BÜYÜK AŞK YAŞAYIP AYRILDILAR Yine yeni...
  4. Fahriye Evcen'in Yeni Dizisinde İki Jön!

Fahriye Evcen'in Yeni Dizisinde İki Jön!

fahriye evcen yeni dizi fahriye evcen yeni dizisi evcenin dizisi fahriye evcen, yeni film projesi, eşlik edecek jönler, kimler, resimleri, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ekranların sevilen yüzlerinden Fahriye Evcen ,yeni dizi projesi için kameralar karşısına geçmeye hazırlanıyor. Yeni sezonda ekrana gelecek olan İffet dizisinde oynamaktan son...
  5. Fahriye Evcen'in Yeni Saç Rengi

Fahriye Evcen'in Yeni Saç Rengi

fahriye evcen, yeni saç rengi, tonları, resimleri, görünüşü, ile ilgili bilgiler burada melekler Yıllardır simsiyah saçlarıyla hafızalarda yer eden Fahriye Evcen,saç rengini bakır tonlarına değiştirdi melekler :)

Sayfayı Paylaş