gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

çalın oynasın lar

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çalın oynasın lar

süperler:)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

vur patlasın çal oynasınnn :D:D

paylaşım için tşkler :)

4. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

kalkıp oynayasım geldiii :)

teşekkürler canımcımm

5. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

oh oh yandan yandan habibi habibi habibi ya nour al `ayn cok guzeller ya tesekkurler kurt doktuk beraber

6. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

................

7. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

çok güzel oynuyolar emeğine sağlık

8. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

sıtede halay basını kım cekıodu..unuttum yaaa..kahretsın...onuda koyalım..sonra sıra sıra bız:huhe:

emegıne saglık:D

çalın oynasın lar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalı

Çalı

Onları toplamak kolay rızka, dalı çocuğa, dikenli olanı küçük üzüntülere delalet eder.İnsanın işine karışan, her hareketini, sözünü eleştiren kötü niyetli kişi olarak yorumlanır.Rüyada çali görmek, kolay elde edilen rizka isarettir. Rüyada çali gören kimsenin, güzel çocugu olur. Onları toplamak kolay rızka, dalı çocuğa, dikenli olanı küçük üzüntülere delalet eder
  2. Hüseyin Turan - Çal Çal Çal

Hüseyin Turan - Çal Çal Çal

Çal Çal Çal Evimizde şenlik var Yığılıplar konağlar Açılıptır söfreler Düzülüptür föhreler Gelin gelir bugün bize Çal çal çal Tar keman bir hava çal Çal çal çal Bir oynak şen hava çal Çal çal çal Oynasın kaynanalar Çal çal çal Koy oğlan kız oynasın Çal çal çal Bütün meclis oynasın Bezeniptir otağlar Yanır elvan çırağlar Kucaklarda gül çiçek Ne etirli ne göyçek Gelin...
  3. Yıldız Tilbe - Çal Oyna

Yıldız Tilbe - Çal Oyna

Aklım karışır düşününce seni Nasıl etmeli geri vermeli Almadığım sevgini Nasıl olmalı öyle tutmalı Esirgediğin eli İnsanoğlu rahat Çok zaman rahatsız Bak seviyorum ben yine seni Karşılıksız ve çıkarsız Çal oyna bir daha salla çalkala Elalemi oyala Devir senin devrin nasıl olsa Meydan oku dünyaya __________________
  4. Tan Çal Oyna Şarkısı Sözü istiyorum

Tan Çal Oyna Şarkısı Sözü istiyorum

Arkadaşlar aranızda Tan sevenler var mı bilmiyorum ama ben çok seviyorum sizden de bana biliyorsanız Tan Çal Oyna Şarkısı Sözü yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok mersi.
  5. Tan 'dan Çal Oyna Şarkısının Sözleri Buyrun

Tan 'dan Çal Oyna Şarkısının Sözleri Buyrun

Tan Çal Oyna şarkısının sözleri Tan Çal Oyna şarkı sözü Genç şarkıcı Tan 'ın seslendirdiği Tan Çal Oyna şarkısının sözleri ile karşınızdayız melekler :) Güzelsin edalısın arızan var yalancısın Benimle kuralcı ol adapte ol uyar mısın İnanmadım gerçeklere gerçekten yaralandım Bak herkes haklı çıktı umutlar yarım Boşver her günün arkasında yepyeni bir umut var O halimide zalimide bilir...

Sayfayı Paylaş