gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çalınan arabayı bulmak için ne yapmalı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Komşumuzun arabası çalındı polise gittiler ama nafile hala ses yok. Bu çalınan arabalar nasıl bulunur, bulan nasıl buluyor, polise haber vermek yeterlimi ki ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Türkiyede en çok rastlanan durumlardan biri de araç hırzıslığı. Aracınızın çalınması durumunda ilk olarak mümkün olan en kısa sürede size en yakın karakola giderek müracaat etmeli ve hırsızlık tutanağı tutturmalısınız.Otomobilinizin çalındığını hemen sigorta şirketine ihbar etmeli ve hasar dosyası açtırmalısınız.

Bu aşamadan sonra aracınızın bulunması güvenlik birimlerinin görevidir. Aracın öncelikle trafik denetimine takılıp takılmadığı kontrol edilir ve plakası alınarak gerekli yerlere bildirilir. Bundan sonra aracınız takip altındadır ve açıkçası şansınız varsa bulunur.

çalınan arabayı bulmak için ne yapmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. unutmamak için ne yapmalıyız

unutmamak için ne yapmalıyız

unutmamak için ne yapmalı unutmamak için bilgileri ne yapmalı utanmamak çabuk Uzun süre evli kalmış çiftlerin sıklıkla karşılaştıkları bir sorun var. Evlilik yıldönümünde kadın tarafından evde güzel bir masa ve hoş bir ortam hazırlanır. Hatta özenle seçilen bir hediye bile konur masanın üzerine. Akşam eve gelen eş, gördüğü manzara karşısında donup kalır. Eşinin bu ince düşüncesi karşısında...
  2. Zayıflamak için ne yapmalı?

Zayıflamak için ne yapmalı?

zayıflamak için ne yapılmalı zayıflamak için neler yapılmalı zayiflamak icin ne yapmali yapmalıyız yapmalı Zayıflamak için ne yapmalı? Fazla kilolarınızdan bıkıp, şişmanlıkla mücadele etmek istiyorsanız önerilerimizi dikkate alın. * Boyunuza uygun ağırlığı hedefleyin. * Kilolu ve şişmansanız, önce ağırlık artışını önleyin. Daha sonra ağırlık kaybetmeyi hedefleyin. * Az yağ eklenmiş sebze,...
  3. öksürük için ne yapmalı

öksürük için ne yapmalı

Öksürüğü kesmek için ne uygulayacağız ne yapmak gerekiyor ? Bir türlü geçmiyor bıktım ilaç kullanmaktan arkadaşlarım yaa lütfen yardım tavsiyeee :S
  4. Arabamı sattım,hgs ürünümü ne yapmalıyım?

Arabamı sattım,hgs ürünümü ne yapmalıyım?

arabamı sattım hgs mi nereye vermeliyim,arabamı sattım hgs kartım ne olacak,arabamı satarken hgs etiketimi ne yapmalıym,araba satılınca hgs ne olur,araç satışında hgs ne oluyor,hgs iptali nasıl yapılır, Ürününüzü PTT merkez ve işyerlerinden iptal ettirerek yeni ürün alabilirsiniz, eski ürün içindeki bakiyeyi gerekli kontroller gerçekleştirildikten 7 gün sonra yeni ürününüze...
  5. Çalınan kurbanın yerine tekrar kurban almak gerekirmi?

Çalınan kurbanın yerine tekrar kurban almak gerekirmi?

Kurbanlık hayvan çalınsa veya kaçarak kaybolsa ne yapmak gerekir?Kaybolan hayvan bulunamazsa tekrar kurban almak gerekir?Başka kurban kesildikten sonra kaybolan veya çalınan kurban bulunsa onuda kesmek gerekir mi? Kurbanlık hayvan çalınsa veya kaybolsa zengin olan kişi tekrar kurban alıp kesmesi gerekir.Fakire gerekmez.Ancak kaybolan veya çalınan hayvanlar kurban kesildikten sonra bulunsa...

Sayfayı Paylaş