Çalınan Araç Nasıl Vergiden Düşürülür ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Bu konu; çalınan aracı vergiden düşürme konusunda bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Karayolları Trafik Yönetmeliğine göre çalınan aracı vergiden düşürme konusunda ki açıklama şöyledir;

05.07.2003 tarihinde yürürlüğe giren Karayolları Trafik Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ile değiştirilen Karayolları Trafik Yönetmeliğinin 43 üncü maddesinde, çalındığı tarihten itibaren aradan 1 ay geçmiş olması şartıyla araç sahibi tarafından verilen ve ekinde Savcılık veya mahalli zabıtadan alınan çalınma olayına ait belgede bulunan dilekçeye dayanılarak Trafik kuruluşlarınca taşıt araçlarının tescil kaydının silineceği ve ilgili vergi dairesine işlemi müteakip en geç 7 iş günü içersinde bilgi verileceği ifade edilmiştir.
    Çalınan araçların bulunması halinde ise, araç sahibinden yeniden dilekçe alınarak aracın tescil kaydı üzerinde gerekli düzeltme işlemi yapıldıktan sonra durum ilgili vergi dairesine bildirilerek vergi kaydının açılması sağlanacaktır.

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

hey maşallah titanım el atmadığın konu yok profösör gibisnhahaha emeğine sağlık ablacım

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

:humble::humble::humble:

4. bernam07

bernam07 Aktif Üye

walla sayende bunuda öğrendim. ben daha neler neler öğreneceğim acaba burada.

Çalınan Araç Nasıl Vergiden Düşürülür ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. trigliserid nasıl düşürülür

trigliserit nasıl düşürülür trigliserid nasıl düşürülür trigliserid düşürücü bitkiler düşüren bitkiler trigliserit düşürücü Yüksekliği kötü sonuçlar doğuran trigliseriti düşürmek için neler yapılabilir.Buyrun öğrenelim meleklerim.:) Trigliserit ; gliserol (gliserin) ve üç yağ asidinden oluşan bir esterdir. Bitkisel ve hayvansal yağların ana bileşenidir. Normal değerleri : Erkek: 40-160...
  2. Hipertansiyon Nasıl Düşürülür

Hipertansiyon Nasıl Düşürülür sorusunun cevabı aslında çk karmaşık değildir ama hepimiz karmaşık zannederiz aslında basit bitkisel karışımlarla bu sorun rahatça halledilebir. Bu konuda en etkilisi bitkisel olarak tabiki Ginseng Karışımlı Macun dur heryerde bulabileceğiniz zaten aslında sizde adını duymuşunuzdur hipertansiyon konusunda oldukça etkilidir.Her gün kullandığınızda etkili oluyor...
  3. Kolesterol Nasıl Düşürülür ?

kolesterol nasıl düşer kolesterol nasıl düşürülür kolesterolü düşürmek için Kolsterol çağımızın en önemli ve en sık görülen problemlerinden biridir melekler. Vücutta iki çeşit kolesterol vardır. Bunlar LDL olarak bilinen kötü kolesterol ve HDL olarak bilinen iyi kolesteroldür. Kolesterol dediğimiz sorunda HDL yani kötü kolesterol seviyesi artmıştır. Bu makalemizde kolesterolün nasıl...
  4. Evde Ateş Nasıl Düşürülür

Evde Ateş Nasıl Düşürülür - Kızım sürekli ateşleniyor ve evde tekim genelde acaba evde kızımın ateşini düşürebilirmiyim.
  5. Evde Yüksek Ateş Nasıl Düşürülür ?

evde ateş nasıl düşürülür evde yüksek ateş nasıl düşürülür evde ateş düşürmek Hatırlayın melekler, küçükken ateşimiz çıktığında annelerimiz ateşimizi nasıl düşürürdü? Tabi ki sirkeli suyla. Kimisi aspirin de ezer karıştırırdı bu suya. Çocuğun üstündekiler çıkartılır, alnı, el ve ayak bilekleri sirkeli bezlerle sarılırdı. Fazla olmaz, hemen ateş düşerdi. Bu eskilerden kalma bir yöntem, öyle...
  6. çalınan face hesabımı nasıl alabilirim

Arkadaşlar face hesabım çalındı nasıl geri alabilirim, off ya hep beni mi bulur bu işler :S:S:S
  7. çalınan cep telefonu nasıl bulunur yardım

Ben bugün cep telefonumu çaldırdım öfkeden çıldıracam , ya nasıl bulunur bu telefon ne yapmam lazım ;((
  8. çalınan hotmailimi nasıl geri alacağım yardım

Arkadaşlar hotmailim çalındı ne olur yardım edin ben nasıl geri alacağım hotmalimi, bilen varmı ?
  9. Doğalgaz Faturası Nasıl Düşürülür?

Bu sayfa; Doğalgaz Faturası Nasıl Düşürülür konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kış geçti gitti ancak ödenene faturalar da içimize oturdu. Hemen herkesin ısındığı doğalgaz faturaları yüklü halleriyle herkesi çileden çıkartıyor. Ancak durum düşünmek lazım, bunda bizim de payımız yok mu? Aşağıdaki makaleyi okuduğunuzda sizde hata olup olmadığını, doğalgazda tasarrufa...
  10. Bebek nasıl düşürülür?

bebek düşürme yöntemleri,bebek düşürmek için ne yapmalı,evde bebek düşürmenin yolları,bebek düşürmek için ne yapmalıyım,bebek düşürme hakkında bilgiler Eğer hamilelik süresi 12 haftayı geçmişse, haplarla düşük, kadının tek başına asla uygulamaması gereken bir yöntemdir. Misoprosol, rahim kasılmalarına sebebiyet verir. Buna bağlı olarak rahim, hamileliği sonlandırır. Ağrılı kramplar, normal...

Sayfayı Paylaş