gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çalınan cep telefonu için savcılığa verilecek dilekçe nasıl olmalı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba herkese. Benim sormak istediğim cep telefonu çalınması durumunda savcılığa nasıl bir dilekçe vereceğiz? Dilekçe örneği varsa çok iyi olur..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    … CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA

ŞİKAYETÇİ :

VEKİLİ :

ŞÜPHELİ : Faili Meçhul

SUÇ : Cep Telefonunun Çalınması.

SUÇ TARİHİ : …/…/…

AÇIKLAMALAR :

1-) …/…/… tarihinde müvekkilimin üzerinde olan ve aşağıda somutlaştırdığımız cep telefonunun kaybolduğu anlaşılmıştır. Tüm çabalarımıza rağmen telefon hala bulunamamıştır. Müvekkilimin cep telefonunun çalındığı veya onu düşürdüğü kanısındayız. İlgili GSM şirketini arayarak cep telefonunda aktif olan hattı da kullanılmaması için görüşmeye kapattırdık.

2-) Bu nedenle Sayın makamınıza başvurmak zorunlu hale gelmiştir.

HUKUKİ NEDENLER : 5237 S. K. m. 141 ve ilgili mevzuat.

SONUÇ VE İSTEM : Yukarıda açıkladığımız nedenlerle yapılacak soruşturma sonucu çalındığı anlaşılırsa sanık(lar) hakkında eylemlerine uyan suçlardan dolayı cezalandırılmaları için kamu davası açılmasını, bu ve diğer durumlarda bulunduğu takdirde cep telefonun tarafımıza iadesini saygıyla talep ve arz ederim. …/…/…

Yakınan Vekili
    Avukat

Cep telefonu:
    İçinde bulunan karttaki telefon numarası:
    GSM cep telefonu:
    IMEI nosu:
    Alındığı Firma:

Ekler:
    1) Nüfus Cüzdan fotokopisi.
    2) Telefon garanti belgesi fotokopisi. .
    3) Cep telefonu sigorta sertifikası (CTSS)

çalınan cep telefonu için savcılığa verilecek dilekçe nasıl olmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nokia için ( Gizli cep telefonu kodları )

Nokia için ( Gizli cep telefonu kodları )

nokia 6230i kodları cep telefonu güvenlik kodu öğrenme 6230i kodları telefonda güvenlik kodu çözme nokia *#0000# telefonun versiyonunu öğrenirsin *#92702689# s60 telefonlar hariç nokia modellerinde servis menüsünü açar. üretim tarihini, kaç gün kullanıldığını, kaç kez tamir edildiğini görebilirsin. Nokia code These Nokia codes will work on most Nokia mobile phones, however we accept no...
  2. cep telefonunuz için hazır msjlar burda!!!

cep telefonunuz için hazır msjlar burda!!!

“YUREGIM UMULMAYAN YARALARLA BASEDEMEZKEN BIR TATLI ASK GULUSU OZLEDI GOZLERIM VE SEN HANGI ALEMDE HANGI DUSLERDE ISEN GEL CUN KI GULUSUNU “COK OZLEDIM”” Golti • “AKSAMIN MATEM RENGINE BURUNDUGU SAATTE GOKYUZUNDEKI KANDILLER TEK,TEK YANMAYA BASLADIGINDA ICIMDE SESSIZ BIR CIGLIK…OZLEMEYI OZLEDIM.OZLEMEYE DEGER NE KALDIYSA… br> • “YORGUNUM OZLEMEKTEN HAYALINI AGLARIM GOZLERIMDE YASLAR SELI...
  3. Cep Telefonu İçin Cuma Mesajları 2012

Cep Telefonu İçin Cuma Mesajları 2012

Bu konu; cep telefonu için cuma mesajları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelin bu cuma günü aranızın açık olduğu arkadaşlarınızla barışın. Üç günlük dünya için birbirinizi kırmayın. Aramak zorunuza gidiyorsa hiç olmazsa bir mesajla gönüllerini alın. İşte sizler için seçtiğimiz birbirinden anlamlı cuma mesajları... Yakınlık ne zamanla ne mekenla sınırlıdırEller...
  4. Sevdikleriniz İçin Cep Telefonu Cuma Mesajları

Sevdikleriniz İçin Cep Telefonu Cuma Mesajları

Bu konu sevdikleriniz için cep telefonu cuma mesajları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, teknoloji dünyasının baş döndürücü ilerleyişinden ve her geçen gün piyasaya çıkan türlü özelliklerde ki cep telefonlarından şikayet ediyoruz ama onlarsız da duramıyoruz. Hızına yetişemediğimiz teknoloji dünyasında cep telefonu olmadığı dönemlerde ki hayatın nasıl olduğunu bir türlü...
  5. çalınan cep telefonu nasıl bulunur yardım

çalınan cep telefonu nasıl bulunur yardım

Ben bugün cep telefonumu çaldırdım öfkeden çıldıracam , ya nasıl bulunur bu telefon ne yapmam lazım ;((

Sayfayı Paylaş