gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çalınan eposta adresimi nasıl geri alabilirim yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar selamlar. Beni mbir e post aadresim çalındı ve ona ihtiyacım var, geri almam lazım.Ne yapmalıyım yardım edin lütfen :/

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    e-posta hesabınız çalındıysa sakın endişelenmeyin. Ancak bundan önce hesabınız çalınmadan önce yapmanız gerekenleri özetlemekte fayda var.
    Kayıtlı profil bilgileirnizi not edin

Şifrenizi düzenli aralıklarla değiştirin.

gelen kutunuzu sürekli kontrol edin.

Ancak eğer e-posta hesabınız çalındıysa aşağıdaki bağlantılardan iligli e-posta servisinin sayfasına gidin ve karşınıza gelecek formları doldurun.

En geç iki gün içinde hesabınız iade edilecektir.

Yahoo hesabınız için tıklayın...

Gmail için tıklayın...

Hotmail için tıklayın.

Çalınan eposta adresimi nasıl geri alabilirim yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çalınan face hesabımı nasıl alabilirim

çalınan face hesabımı nasıl alabilirim

Arkadaşlar face hesabım çalındı nasıl geri alabilirim, off ya hep beni mi bulur bu işler :S:S:S
  2. çalınan hotmailimi nasıl geri alacağım yardım

çalınan hotmailimi nasıl geri alacağım yardım

Arkadaşlar hotmailim çalındı ne olur yardım edin ben nasıl geri alacağım hotmalimi, bilen varmı ?
  3. Çalınan face sayfamı nasıl geri alırım

Çalınan face sayfamı nasıl geri alırım

Face sayfası çalınanlara ben de dahyil oldum ve sinir olmuş vaziyetteyim. Arkdaaşım geri alamazsın diyor ama mutlak vardır bir yolu herhalde. Var mı bilgisi olan bana yardım edebilecek birisi ? :(
  4. Face Adresi Nasıl Geri Alınır?

Face Adresi Nasıl Geri Alınır?

facebook adresi geri alma facebook adresi Sevgili melekler, eğer face hesabınızı çaldırdıysanız ve de çalan kişiler e-postanızı da çalşmışsa, üstelik sizin onaylı telefonunuz da bulunmuyorsa, face adresinizi almak için yapmanız gerekenler şöyle.. Facebook Hesabınızı Çalan kişiler E-Postanızı da Çalmış ise ve Onaylı Telefonunuz bulunmuyorsa yapmanız gerekenler şunlardır; Böyle bir...
  5. Çalınan Twitter Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Çalınan Twitter Hesabı Nasıl Geri Alınır?

twitter hesabım çalındı, çalınan twitter hesabını geri alma, çalınan twitter hesabı Sevgili melekler, sosyal paylaşım ağlarında kullandığınız hesaplarda şifrenizi son derece güvenli seçmeniz ve kimseyle paylaşmamanız gerekmektedirç Zira hesabınız istemediğiniz kişilerin eline geçer ve başınızı ağrıtabilir. Eğer twitter hesabınız çalındıysa ne yapmanız gerekiyor, bu konuda sizlere yardımcı...

Sayfayı Paylaş