çalınan face hesabımı nasıl alabilirim

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
çalınan face hesabımı nasıl alabilirim
Arkadaşlar face hesabım çalındı nasıl geri alabilirim, off ya hep beni mi bulur bu işler :S:S:S

Giriş eposta adresinizin başka bir kişi tarafından kaldırıldığına ilişkin iki gösterge vardır:

Profiliniz eğer hala sitede görünüyor ancak İletişim Bilgileri altında farklı bir giriş e-posta adresi bulunuyorsa.
Doğru giriş e-posta adresiyle giriş yaparken şu hata mesajını aldıysanız: "Girdiğin e-posta adresi hiçbir hesaba ait değil."
Bu sorunu kendi başınıza gidermek için lütfen giriş e-posta adresinizde "Facebook İletişim E-posta Adresi Değişiklik Bildirimi" konulu e-posta mesajını bulun ve e-posta değişikliğini iptal etmek için buradaki talimatları izleyin.

Varolan Şifrenizi geri almak için help bölümünde "e-mailime ulaşamıyorum" diye bir bölüm vardır. oraya giriniz ve oradaki formu doldurunuz, hesabınız kendinizle ilgili soruları doğru yanıtlarsanız size iade edilecektir.
Facebook'a girerek "şifremi unuttum"tıklarsanız yeni şifreniz mail adresinize gelecektir.( Facebookla ile birlikte mail adresinizde çalındı ise bu işe yaramaz)

Geri