gebe
  1. gülenyüz

gülenyüz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çalıntı sözden cıkan yüklü anlamlarda sakladım seni

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında gülenyüz tarafından paylaşıldı.

çalıntı sözler
    Ne Yürekler Gördüm... İçinde Sevgi yok..
    Ne Sevgiler Gördüm...
    Sığınabileceği Yürek yok...
    YaZaN:GüLeNYüZ

Son düzenleme: 3 Nisan 2009
  2. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çalıntı sözden cıkan yüklü anlamlarda sakladım seni
    Aynı ben gibi ::))

3. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çalıntı sözden cıkan yüklü anlamlarda sakladım seni

10 Numara...
    Sevmek ve sevilmek zor zanaat... :küstüm:

çalıntı sözden cıkan yüklü anlamlarda sakladım seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hep içimde sakladım seni

hep içimde sakladım seni

Sessiz bir geceydi ... Ağlıyordum ... Korkuyordum ... Gece kötüydü ,,, yaşattığı da, anlatmaya çalıştığı da. Bitmesimiydi doğru olan ? Sen ile ben biz değil miydik ? Sana bizi anlatabilmişmiydim ? ... Hayır, anlatamadım. İnanmadın. Tuttum gözyaşlarımı yanında hep. Utandım. Hep güçlü bil istedim beni. ... Seni sevmek kolay mıydı ? Yoksa , beni sevmek mi zor ? Gittin ......
  2. Duman - Seni Kendime Sakladım

Duman - Seni Kendime Sakladım

Onu bunu bilmem anlamam kim ne derse desin lan arkanızdan yol almam onlar ister alınsın isterlerse darılsın onu bunu bilmem karışmam kim ne derse desin lan ben alınıp satılmam onlar ister alınsın isterlerse satılsın seni kendime sakladım hepsini ben hesapladım (2) onu bunu bilmem anlamam kim ne derse desin lan işte meydan işte can onlar ister kapışsın isterlerse barışsın seni kendime...
  3. çalın davulları türkü sözleri

çalın davulları türkü sözleri

çalın davulları sözleri çalın davulları nota vurun vurun davullar davullar Çalın davulları çaydan aşağı Mezarımı kazın belden aşağı Suyunu da dökün boydan aşağı Aman ölüm zalim ölüm üç gün ara ver Al başımdan bu sevdayı götür yare ver Selanik Selanik viran olası Taşını toprağını seller alası Sen de benim gibi yarsız kalası Aman ölüm zalim ölüm üç gün ara ver Al başımdan bu sevdayı götür...

Sayfayı Paylaş