gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çalışan Annelere Yeni Bir Müjde!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çalışan anneler için, çalışan anneler, çalışan annelerin çocukları

Sevgili melekler, çalışan annelerin rahatlığı için hükümet çalışmaya devam ediyor. Başta Milli Eğitim olmak üzere dört bakanlık işbirliğine gitti. Bundan böyle tam gün eğitim verilen okullarda ders saatleri, mesai bitimiyle uyumlu hale getirilecek. Öğrenciler, annelerinin işten çıktığı saate kadar etütte tutulacak. Çalışmanın yeni yıla yetiştirilmesi planlanıyor. İşte detaylar...

çalışan-anneler.jpg

Çalışan Annelere Yeni Bir Müjde! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalışan Anneler Dikkatli Okuyun!

Çalışan Anneler Dikkatli Okuyun!

Çocuğun bakıcıya ya da kreşe bırakıldığı durumlarda çocuklar bazen ağlayabiliyor. Peki annenin suçluluk duymasına sebep olan böyle bir durumda ne yapmak gerekir? Anneler konuşma çağına gelen çocuklarına, neden çalıştığını anlayabileceği şekilde izah etmeli. Annelik âli bir makam, fedakârlığın, bağlılığın beklemeden sevmenin bir sembolü, bir milleti yoğuran mukaddes bir el... Nitekim...
  2. Çalışan annenin rehberi

Çalışan annenin rehberi

Çalışan bir anne olmanın zorluklarını hepimiz biliyoruz fakat bu hayata küsmek anlamına gelmiyor. Bazı kolaylıklarla bunun üstesinden geleceğinize eminiz. Dış görünüşünüzü ihmal etmeyin Anneliğin ilk yılları bir kadının kendine en az dikkat ettiği dönemdir. Fakat çalışmak niyetindeyseniz, yüzünüzde elma püresi artıklarıyla, saçınız başınız dağılmış bir halde ofise gidemezsiniz. O yüzden...
  3. Çalışan Anne Ve Sorunları

Çalışan Anne Ve Sorunları

İster zorunlu olduğu için, isterse de mesleğinden uzak kalmamak için çalışan annelerin en önemli sorunları aşağıdaki şekilde gruplandırılabilir; Çocuk bakıcısı arayışı, Aşırı sorumluluk yüklenme, zihinsel ve bedensel yorgunluk, Suçluluk duygusu. 1- ÇOCUK BAKICISI ARAYIŞI Çocuğunuza kimin bakacağına doğumdan önce, anne ve baba birlikte karar verin.Çocuğun mümkünse ; evde bakılmasını...
  4. çalışan annenin çocuğu olmak

çalışan annenin çocuğu olmak

İngiliz bilim adamlarının araştırmasına göre, çalışan annelerin çocukları, annesi evde olan çocuklar kadar aktif, duygusal açıdan da gayet sağlıklı. Bu açıklamalar çalışan annelerin yüreğine su serpecek nitelikte:dil: Davranışları ve ruhsal sağlıkları açısından, çalışan annelerin çocuklarıyla ev kadınlarının çocukları arasında fark bulunmadığını savunan İngiliz bilim adamları,...
  5. Çalışan Annelerin Yasal Hakları...

Çalışan Annelerin Yasal Hakları...

Çalışan Anne Çalışan Anne Hakları Çalışan anne adayları haklarınızı öğrenin.Sizler için önemli bilgileri önünüze sunuyorum.Ayrıca doğum yaptıktan sonra da http://www.meleklermekani.com/bebegimiz-ve-biz/14241-calisan-anneler-ve-bebek-bakimi.html yanında hediye veriyorum :D:D İşçi gebelik ve emzirmeye başlama halinde mutlaka işvereni bilgilendirir. Çalışma saatleri: Gebe yeni doğum...

Sayfayı Paylaş