gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Çalışan bayan giyimi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Çalışan kadınların sayısı giderek artıyor. Kadınların el atmadığı iş sahası pek kalmadı. Kadın iş hayatında sorumluluk alıp yükselirken bir yandan da kendine daha fazla özen göstermesi gerekiyor.
    çalışan bayan giyim.jpg

Çünkü sadece kendini değil firmasını da temsil etme sorumluluğu üstlenmiş oluyor. Bu görevin bilincinde olan her kadının giyiminden, aksesuarlarına, makyajından, parfümüne kısacası her şeye dikkat etmesi gerekiyor. Özellikle dış temasların yoğun olduğu iş kollarında olay öyle bir boyut kazanıyor ki, ofis giyimi önemli bir başarı faktörü oluyor.

Ünlü İngiliz markası Burberry’ nin birçok tasarımı iş hayatı için biçilmiş kaftan. Gömlek, pantolon ve çantaları iş kadınları için vazgeçilmezler arasında.

Burberry gibi Network’unda stili çalışan kadınlar için çok uygun. Takım elbiseler, birbirinden şık gömlek ve ayakkabılar. Ayrıca Network’ün gündüz giydiğiniz bir kıyafetini geceye de çok rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Fabrika, Calvin Klein, Armani, Versace, Journey, iş kadınlarına yönelik kreasyonlara koleksiyonlarında geniş yer ayırıyorlar.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Ağustos 2016
  2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çalişan Bayanlar
    bu ikisii benim çok hoşuma gittii :)

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çalişan Bayanlar

Mesaide ben çok severim etek-ceket takım giymeyi. Yazın güzel ayakkabılarla, kışın uygun çizmelerle kombinlemeyi seviyorum. Genellikle düz kumaşları tercih ederim ama aralarda çizgiler, hafif ekoseler, incecik çizgileri olan takımlarım da var. Takım giymek daha uygun geliyor bana. Pantolon-bluz, pantolon-gömlek, etek-bluz kombinasyonları da yapıyoruz tabi. Özellikle soğuk kış günlerinde :)

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili takipçilerimiz ;

Çalışan bayanlar için giyim önerileri nin olduğu konuyu incelediniz. Çalışan kadınların modaya bakış açısını yansıtan bir diğer konumuzu da incelemek isterseniz, aşağıda ki linki ziyaret etmeniz yeterli.

Çalışan kadınların modaya bakışı

çalışan bayan giyim.jpg

Çalışan bayan giyimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaz giyimi

yaz giyimi

yazı aylarında serin serin, rahat rahat giyinmeyi sevenler için şık elbiseler... hem renkleri hemde şıklıkları çok iç açıcı sizce:):)*MeÇHuL*
  2. Çalışan bayanların moda rehberi

Çalışan bayanların moda rehberi

Çalışan bayanlar yeterki istesin arkadaşlar son derece şık giyinebilirler:) Çünkü ofiste de sizi şık gösterecek ve gözleri sizin üzerinize çekmek yine sizin eliniz de..Önemli olan detayları unutmamanız ve bilinçli bir şekilde bu şıklığa uymanız.. Çalışan bayanlar için birbirinden şık ve güzel modelleri sizlerle paylaşmak istiyorum bakın ofis şıklığı nasıl oluyormuş:tik:
  3. Giyime dikkat...

Giyime dikkat...

giyimle ilgili makaleler Sadece ailenin küçüklerine yapılan bayramlık alışverişi dahi bütçeleri sarsabiliyor. Yalnız giyimle ilgili püf noktalarının bilinmesi halinde kaliteyi ucuza almak da mümkün. Hatta bilinçli bir tüketici cebini sarsmadan aradığı kaliteyi pazarlarda bile bulabilir. Son yıllarda hızla artış gösteren, geniş bir ürün yelpazesine sahip pazarlarda bugün ihraç fazlası ünlü...
  4. Çalışan bayan modası

Çalışan bayan modası

çalışan bayan kıyafetleri çalışan kadın elbise modelleri Moda konusunda herkez için birşeyler sunuyorum.Ama dikkat ettim de çalışan meleklerimizi biraz ihmal etmişim:)Onlarında gönlünü yapmam gerekiyor.Eee onlar çalışıyor evlerine ekmek götürüyorlar onlar içinde bir moda tasarlanıyor bunu bilmek hakları değil mi???:):):) Çalışan bayan denilince kafanız da; kumaş etek,kumaş ceket ve içine...
  5. Giyinmiş abajurlar

Giyinmiş abajurlar

Şu süslü abajurlara bakın ben çok beğendim.:minik:

Sayfayı Paylaş