gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Çalışan Bayanlar İçin Pratik Saç Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pratik saç modelleri, çalışan bayanlar için saç modelleri, 2014 saç modelleri Çalışan bayanların en çok zorlandığı olaylardan biride sabahın erken saatlerin de saçlarına şekil vermektir. O kadar erken saatler de malum kuaförlerin çoğu da açık olmadığını düşünecek olursak iş size kaldı demektir. Kısa saçlı çalışan bayanların işi aslın da daha kolay. Şekil vermekte fazla zorlanmıyacağınız gibi zamanınızı da fazla harcamadan saçlarınıza model verebilirsiniz. Uzun saçlı çalışan bayanlar ise daha pratik ve günün her saatin de bakımlı görünmek için saçlarına daha çok zaman harcarlar. Melekler Mekanı.com olarak tüm çalışan bayanlar için evde pratik bir şekil de fazla zaman harcamadan saçlarınız için bir takım saç modellerini paylaştık. Uzun saçlılar için işlerini kolaylaştıracak olan maşa ile saçlarına kısa sürede şekil verebelir ve zamandan da tasarruf etmiş olacaksınız. Hem çalışıp hem de bakımlı olmak gerçekten zor iş olsa gerek... Fikir olması açısından işte sizlere saç modelleri; sac modelleri (1).jpg sac modelleri (2).jpg sac modelleri (3).jpg sac modelleri (4).jpg sac modelleri (5).jpg sac modelleri (6).jpg sac modelleri (7).jpg sac modelleri (8).jpg sac modelleri (9).jpg sac modelleri (10).jpg sac modelleri (11).jpg sac modelleri (12).jpg sac modelleri (13).jpg sac modelleri (14).jpg sac modelleri (15).jpg sac modelleri (16).jpg sac modelleri (17).jpg sac modelleri (18).jpg sac modelleri (19).jpg sac modelleri (20).jpg sac modelleri (21).jpg sac modelleri (22).jpg

2. mavirüya13

mavirüya13 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    3. ve 17. resimdekiler favorim tam benlik ;)

MaWiM bunu beğendi.
Çalışan Bayanlar İçin Pratik Saç Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pratik dalgalı saç modeli

Pratik dalgalı saç modeli

Konulardan da anlaşılcağı gibi ben dalgalı saça bayılıyorum...Buyrun bu da kolay dalgalı saç yapma yöntemi Saçlarınızı şekillendirmeye başlamadan önce saç tipinize uygun bir şampuanla yıkayıp iyice durulayın. Saçlarınızı yıkarken çok sıcak ya da çok soğuk kullanmamaya özen gösterin. Sağlıklı saçlar için en ideali ılık su ile yıkamaktadır. Saçlarınızdaki fazla suyu havlu ile aldıktan...
  2. Çalışan Bayanlara Tayyör Modelleri

Çalışan Bayanlara Tayyör Modelleri

tayyör modelleri bayan tayyör modelleri tayyor çeşitleri Her daim şık şıkıdım işe gitmek istiyorsanız özellikle memur hanımlar (hoş ben pek göremiyorum ama) bunlar tam size göre. Ben de bir öğretmen olarak hepsini çok şık buldum doğrusu. Özellikle sonuncuya hayran kaldım.:)
  3. Çalışan Bayanlar İçin Beslenme Rehberi

Çalışan Bayanlar İçin Beslenme Rehberi

çalışan bayanlar nasıl beslenmeli, ofiste beslenme, işyerinde beslenme önerileri Çalışan bayanların sağlıklı bir şekil de beslenmesi için uzmanların önermiş olduğu beslenme önerilerini sizler için paylaşıyoruz. Eğer sizde ofis ortamında çalışan bir bayansanız aşağıda ki uzman önerilerini dikkate almanızı tavsiye ederiz;) Gün içinde beslenmenize biraz daha dikkat ederseniz, farkı...
  4. Çalışan Bayanlar İçin Ofis Kombinleri

Çalışan Bayanlar İçin Ofis Kombinleri

ofiste ne giyilir, ofis kombinleri, çalışan kadınlar için kombin modelleri, ofis kombin örnekleri Ofis ortamında çalışan bayanlar çoğu zaman ne giyeceği konusun da kararsızlıklar yaşar. Spor, abiye ve klasik karışımı kıyafetler ofis ortamında çalışan bayanlar için oldukça isabetli seçimlerdir. Sizler için 2015 modasından seçtiğimiz çalışan bayanlar için ofis kombinleri ile ilgili örnekleri...

Sayfayı Paylaş