Çalışan bayanlara hazır göz makyajı bantları

KızılÖtesi

Aktif Üye
Üye
Çalışan bayanlara hazır göz makyajı bantları
hazır göz makyajı bantları makyaj bantları göz makyajı farı fiyatı

kaynak: turkforum

Cevap: Çalışan bayanlara hazır göz makyajı bantları

ayy tSkLer sadece caLi$anlar kuLLanamaz dimi :D payla$tigin konu superrrrrrrrrrr

Ne ilginc ya :D
ben yinede eski metodlarla yapiym

Calışan bayanlara hazır göz Farı EYE MAJIC

Ben gecenlerde bu urunun benzerini gordum.Kuaforde.Henuz ulkemize yeni gelmis..Asagidaki urunu ben USAda gordum denedim. Bayanlarin goz kapagi kisiden kisiye farklilik gostermektedir.Benim kapaklarima uymadi mesela..Ama Kuaforumde gordugum kendı go zkapagına uygu olarak pratik far makyajinizi yapabiliyorsunuz.Urunun distirbutorunu buldum , henuz geldigi icin dagitimi tum Turkiyeye yapilmakta imis.

Urunun adı EYE MAJIC..

evet pratik bir çözüm olabilir ama herkesde farklılık yaratacağını düşünüyorum..güzel olayım derken bide komik duruma düşmek var..en iyisi yine eski metod bence...teşekkürler paylaşımlar için

son cwp yazılalı odukça uzun zaman olmuş...ama ben bu ürünü daha dün öğrendim we bugün gidip bakırköyden aldım...akşam ewe geldim we denedim,bence göz makyajı yapamayan zaman kaybetmek istemeyenler için oldukça başarılı...sadece birazcık pahalı 45.50 gbi bi ücreti war.Bantların birini bir iki defa kullanabiliyorsunuz.içinde değişik renklerde 5 çift bant buunuyor.aslında kuförde en az 10 liraya makyaj yaptırdığınızı düşünürsek çok da pahalı bir ürün değil.malzemeside kaliteli öle uçup dağılan kaybolan bir malzeme değil...denemeye değer :) simdi daha uygun fiyata nerden bulabilirim onu araştırıyorum bulursam yazarım :) :) :)

Geri