gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Çalışan Bir Kadın Parasını Eşine mi Vermeli?

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

Çalışan bir kadın çalışan kadınlar ve eşleri arasndaki ilşki nasıl olmalı kadın erkek ilişkileri nasıl olmalı herşey burda meleklerim. [​IMG]
    Meleklerim geçenlerde http://www.meleklermekani.com/kadinlar-ve-erkekler/129160-erkek-dedigin-boyle-olmali.html dediğim eşimle çalışan bir kadın kazancını eşine mi vermeli konusunda biraz atıştık
    .

Ben kendi adıma kazancımı eşime verme taraftarı olmadığımı söyledim tabiki bizim bey biraz gocundu dedim eğer ortak bir gelirimiz varsa bunu ortak bir hesapta toplaya biliriz, ama yok benim elimde olsun dersen o işte olmaz dedim.

acaba ben yanlışmı düşünüyorum.bunun neresinde tartıştınız diceksiniz, bana sen çalışsan şöyle büyüklenirsin böyle davranırsın beni tınlamazsın falan dedi.Bende üzüldüm açıkçası bide bana arkadaşının eşini örnek veriyor ki hergün gelip nasıl geçinemediklerini anlatıyor.bende http://www.meleklermekani.com/kadin...5-erkeklerin-zihnindeki-ideal-kadin-tipi.htmlni kurduklarını düşündüm yani beni kendi kafasındaki kadına göre şekillendirmeye çalştığını fark ettim.Bu konuyu meleklerimle paylaşmak önerilerini almak istedim sizce kadın emeğinin karşılığını eşine mi vermeli?

Son düzenleme: 21 Ağustos 2011
    ASİMELEK ve FiRaRi_MeLeK bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Valla orası tartışılır ve adamına göre değişir bence.Yani derler ya at sahibine göre kişner diye hahaha herkes de eşinin huyuna göre davranacak melekler.Bu iş yok asarım yok keserim demeyle olmuyor ne yazık ki.Olay basit eğer eşinle farklı düşünüyorsan gerilirsiniz,kavga bile çıkar,siz istediğiniz kadar yok öyle değil deyin :D:D

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    bence kazanılan para ortak bir hesapda toplanılsa daha iyi olur bu şekilde tartışmada çıkmaz eşler arasında :)

geok bunu beğendi.
  4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    onun parası benim param benim param da gene benim param :hihi: şaka şaka :D:D

ben çalışan bir bayan olarak kendime göre yorum yapayım. ben çalışıyorum benimde eşiminde maaşlarımızın yattığı ayrı ayrı hesaplarımız var ama biz aramızda paylaştık ödemelerimizi,kiramızı ödedikten sonra kalan para her ikimizin parası ve ortak kullanım amaçlı. yani sonuçta ben çalışırda eşime ben de çalışıyorum bu para benim sana vermem dediğim zaman ne olcak. o evde sende yaşıyorsun, sende yiyorsun, seninde ihtiyaçlarında var bu hayat ortak hayatımızsa senin paran benim param ayrıcalığıda olmamalı bence :D:D

elvin berfin bunu beğendi.
Çalışan Bir Kadın Parasını Eşine mi Vermeli? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalışan bir kadının geçirdiği bir gün

Çalışan bir kadının geçirdiği bir gün

Çalışan evli ve çocuklu bir kadının check listine şöyle bir bakalım. iş dünyasındaki atmacalardan başka nelerle meşgul oluyor bakalım çalışan kadın bir günde; * sabah kargalar kahvaltı etmeden kalk, kocaya, çocuklara kahvaltı hazırla, * kocayı, çocukları kaldır, giydir, kahvaltı ettir, *kocayı, çocukları öperek uğurla, *giyin, süslen, iş yerinde prezentabıl olman bekleniyor, *evden çıkarken...
  2. hassas bir eş misiniz yoksa cazibeli bir anne mi?

hassas bir eş misiniz yoksa cazibeli bir anne mi?

Acaba hangisisiniz? Buyrun öğrenin:) Hassas bir annemisiniz, yoksa cazibeli bir eş mi?
  3. Kocasından boşanan kadın mehri geri vermeli mi

Kocasından boşanan kadın mehri geri vermeli mi

Kocamdan boşandım. Bu evlilikte verilen mehir vardı acaba melekler onu geri vermek zorunda mıyım ?
  4. Bir Erkek Ölen Eşini Defnedebilir mi?

Bir Erkek Ölen Eşini Defnedebilir mi?

kabir soruları cenazeyi kimler defnedebilir erkeğin eşine karşı görevleri Ölüm biz canlılar için kaçınılmaz bir sondur. Her fani yaşar ve kendine verilen ömür süresinin vadesi dolduğun da ise bir şekilde vefat eder. Ölen kişi kadınsa defnedilme esnasında bunu eşinin yapıp yapamıyacağı hakkında merak ettiğiniz sorunun yanıtını sizler için paylaşıyoruz. Kadınları kabre koyacak olanların en...
  5. "Bir Erkek Bir Kadın" Bitti mi?

"Bir Erkek Bir Kadın" Bitti mi?

bir erkek bir kadın, bir erkek bir kadın bittimi, bir erkek bir kadın bölümleri Ekranlarının sevilen dizisi "bir erkek bir kadın" ekranlara veda ediyor. Demet Evgar ve Emre Karayel'in başrollerini paylaştığı dizi uzun zamandır seyirci tarafından sevilerek izleniyordu. Dizinin bitme kararı ile ilgili detay bilgiler sizlerle birlikte... Yapımcılığını Bando Tv'nin üstlendiği,...

Sayfayı Paylaş