gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Çalışan bir kadının geçirdiği bir gün

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Çalışan evli ve çocuklu bir kadının check listine şöyle bir bakalım. iş dünyasındaki atmacalardan başka nelerle meşgul oluyor bakalım çalışan kadın bir günde; * sabah kargalar kahvaltı etmeden kalk, kocaya, çocuklara kahvaltı hazırla, * kocayı, çocukları kaldır, giydir, kahvaltı ettir,
    *kocayı, çocukları öperek uğurla,
    *giyin, süslen, iş yerinde prezentabıl olman bekleniyor,
    *evden çıkarken faturaları yanına almayı unutma,
    *koşarak servise yetiş.
    *iş başı yap, ajandana bak, koca ve çocuklarla ilgili herhangi bir toplantıyı atlama,
    *öğle yemeğinden sonra çocuğun veli toplantısına gitmek için patrondan izin iste, ezil, büzül,
    * hay allah, küçük oğlan beden dersinde dizini yaralamış, izin al, okula git, oğlanı al, hastaneye yetiştir, dizine pansuman yaptır,
    *oğlanı hastaneden sonra anneannesine bırak, işe koşarak dön.
    *iş yerinden birine yalvar, parayı ve faturaları ver, ödesin.

*kocayı ara, akşama ne yemek ister sor.
    *ah, şu toplantı uzamaz inşallah, daha eve gidip yemek yapıcaksın…
    *koşarak servise yetiş,
    *eve varmadan in, alışveriş yap,
    *eve yetiş, bir yandan aldıklarını yerleştirirken bir yandan telefonda kocaya işten dönerken oğlanı anneannesinden alması için yalvar,
    *akşam yemeğini pişir,
    *okuldan gelen büyük oğlanı yedir hemen, ders çalışacak.
    *aman yemek yanmasın, limon da kalmamış, koca sirkeli salata yemez, komşudan limon rica et.
    * koca ve küçük oğlanla yemek ye, küçük oğlanı sev, geçicek de,
    * masayı topla, kocaya kahve yap, gazetesini ver, kumandayı ver ve yatana kadar unut,
    *çocuklara derslerini çalıştır, ödevlerini yaptır, onlarla oyna, sev, saati gelince masal oku ve yatır,
    * ertesi gün giyilecek olan kıyafetleri ütüle, hazırla,
    *ertesi akşam yemeğe misafir var, zeytinyağlı yemekleri pişir,
    *ortalığı topla, tozları al, vaktin kaldıysa bir de yerleri sil,
    *yatağa gir, kocayı istiyorsa memnun et,

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Çalışan bir kadının geçirdiği bir gün
    yazık yaa valla kadınlara

Çalışan bir kadının geçirdiği bir gün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir gün...

Bir gün...

Bir gün hayatımdan ördürürcesine çıkacaksın.ve ben seni hep son günkü halinle hatırlayacağım.seni en güzel halin neydi diye düşünüyorum. Ve içimden bir ses yıllar öncesine götürüyor beni ... Seni her halükarda içimde hissedebiliyorum. İşte olayımın en güzel yanı bu. Sen ne kadar anlayabilirsin bilemiyorum. Ama benim gibi her şeyden ve herkesten uzak bir hayatın olmasaydı bunun ne demek...
  2. Britney spears geçirdiği zor günleri ilk kez bir belgeselde anlatacak.

Britney spears geçirdiği zor günleri ilk kez bir belgeselde anlatacak.

Telegraph'ın haberine göre, 'Britney: Kayıtta' adındaki belgeselde, genç şarkıcı tutarsız davranışlarını ve yalnızlıkla savaşını anlatacak. Belgeselde Britney 'Oturup düşünüyorum da, ben akıllı bir insanım; peki bunları yaparken aklımda ne geçiyordu acaba?' 'Son iki üç yılda çok fazla şey yaşadım ve insanların bilmediği birçok şey var.' Belgesel 30 Kasım'da MTV'de yayınlanacak ve...
  3. Bir Gün !!!

Bir Gün !!!

BİRGÜN !! Birgün çıkarsam karşına.. Elleri buruşmuş, yanakları çökmüş.. Elimden tutan, adına torun denen delikanlıyla.. Ve gözlerim buğulanıp, kirpiklerime kayarsa damlacıklar... Sen bana aldırma. Ama nolur bakma gözlerimin içine eskisi gibi.. Dayanamam sonra. Belkide yine sarılırım boynuna. Artık yapamam sıpa şakalarımdan sana.. korkma, Eşşek şakalarım var artık; büyümüşüm ya !! ....Ne...
  4. Çalışan Bir Kadın Parasını Eşine mi Vermeli?

Çalışan Bir Kadın Parasını Eşine mi Vermeli?

Çalışan bir kadın çalışan kadınlar ve eşleri arasndaki ilşki nasıl olmalı kadın erkek ilişkileri nasıl olmalı herşey burda meleklerim. Meleklerim geçenlerde http://www.meleklermekani.com/kadinlar-ve-erkekler/129160-erkek-dedigin-boyle-olmali.html dediğim eşimle çalışan bir kadın kazancını eşine mi vermeli konusunda biraz atıştık. Ben kendi adıma kazancımı eşime verme taraftarı olmadığımı...

Sayfayı Paylaş