gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

çalısan kadının aksamkı halı

Konu, 'Karikatürler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

çalısan kadının aksamkı halı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalısan kadın sendromu

Çalısan kadın sendromu

Çalışan Kadın Sendromu, ismi üzerinde, çalışan kadınlarda çok sık görülen bir sağlık sorunu. Sendromun nedeni, iş yaşamının getirdiği ruhsal ve bedensel yükler. İş yaşamında ortaya çıkan uyum zorlukları ve güçlükler. Bu sendromun değişmez belirtilerinden biri stres reaksiyonları. İşyeri ne kadar huzurlu olursa olsun, çalışan kadınlarda stres yönetimi bozukluklarına ve strese bağlı...
  2. Grup Koridor - O Kadınsın Hala

Grup Koridor - O Kadınsın Hala

Her gurup vaktinde çekilirim koylara Bırakmışın saçlarını Gölgelerin acısına Bu deniz yangına senden kalan En son hatıra... O şehirde sen beni terk ettin be deli Gözlerin suskun bir liman Sen ise gemi Bu rıhtımı bekleyen son yolcu benim Beni böyle çagresiz terk ettin Be deli yoklugunla ugraşmaya gücüm yetmiyor Beni bu yıllar degil Sendin eskiten Yüzümdeki son çizgiler senden kalan...
  3. Dünyacı Ünlü Kadınların Photoshoplu halleri

Dünyacı Ünlü Kadınların Photoshoplu halleri

fotoshop ünlüler fotoshoplu ünlüler ünlülerin sexi halleri ünlülerin photoshoplu halleri fotoshoplu Gösteri dünyasının ünlülerinin güzel görünmek için yapmayacakları yok. Bunlardan biri de gelişen teknolojinin bir armağanı olan photoshop tekniği... Özellikle dergi ve katalog çekimlerinde çok sık başvurulan bu teknikten yararlanan en son kişi de Kim Kardashian oldu. Plajda çekilen...
  4. Kadının adı hala yok

Kadının adı hala yok

Milenyum çağında da olsak, global bir dünyada da yaşasak, kadına yönelik şiddet tüm acımasızlığıyla devam ediyor. Üstelik kadının ekonomik ve öğretim düzeyi ya da yaşadığı ülke de şiddete maruz kalmasına engel olamıyor. Yapılan araştırmalar; şiddete maruz kalan kadınların yüzde 91’inin bu sorunu çözemediğini gösteriyor. P¤¤¤olog Şebnem Turhan’a göre; kadınlara yönelik şiddetin bir kısır...
  5. aşık kadının halleri

aşık kadının halleri

Âşık bir kadın kördür. Kadınların yapısı gereği aşık olduklarında öyle bir severler ve taparlar ki dünya şaşar. Ama erkekler kadınlar kadar olamaz elbette. Onlar çok duygusal severler duygusal bağlanırlar güvenirler inanırlar. Çoğu kız da zaten bu yüzden hüsrandır yıkkındır. İnandıkları için güvendikleri için o kadar çok yıpranmışlardır ki bir türlü mutlu olamazlar. Doğrusu nedir, elbette...

Sayfayı Paylaş