gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Çalışan Kadınlar ve Sorunları

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Çalışan Kadınlar ve Sorunları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalışan Kadınlar

Çalışan Kadınlar

Çalışan Kadınlar Ne Giymeli Ne Giymemeli İşte ne giymeliyim? Ne giymemeliyim? Modayı nereye kadar takip edebilirim? Serbest Cumalarda ne kadar serbestim? İnsan Kaynakları uzmanları profesyonel görüntüden uzak giyim seçimleri yüzünden satışların düştüğü, müşteri şikayetlerinin arttığı ve iş yerinde profesyonellikten uzaklaşıldığı konusunda hemfikirler. Rahatlık ve kişisel tercihlerin...
  2. Çalışan Anne Ve Sorunları

Çalışan Anne Ve Sorunları

İster zorunlu olduğu için, isterse de mesleğinden uzak kalmamak için çalışan annelerin en önemli sorunları aşağıdaki şekilde gruplandırılabilir; Çocuk bakıcısı arayışı, Aşırı sorumluluk yüklenme, zihinsel ve bedensel yorgunluk, Suçluluk duygusu. 1- ÇOCUK BAKICISI ARAYIŞI Çocuğunuza kimin bakacağına doğumdan önce, anne ve baba birlikte karar verin.Çocuğun mümkünse ; evde bakılmasını...
  3. Çalışan Kadınların Temel Sorunları

Çalışan Kadınların Temel Sorunları

Kayıtdışı çalışma Kentlerde çalışan kadınların ana sorun alanlarını iş gücü piyasasının cinsiyetçi yapısı ve kayıtdışı çalışma belirlemektedir. Kadınlar kayıtdışı işlerde; ücretlerin düşüklüğü, sosyal güvencenin olmaması, örgütsüzlük ve denetlenme eksikliği gibi nedenlerden dolayı yoksulluktan kurtulamamaktadır. Kadınların işlerinin kesintiye uğraması, Doğum ya da çocuk bakımı gibi...
  4. Çalışan kadınlara pratik güzellik ve makyaj önerileri

Çalışan kadınlara pratik güzellik ve makyaj önerileri

Sevgili Melek'lerim, bilinir ki biz kadınlar her hangi bir yere gideceksek saatler öncesinden hazırlanmaya başlar ve ayna karşısın da hiç yorulmadan, usanmadan zaman geçiririz :D:D Hatta yapılan bir araştırma sonucun da biz kadınların ömürlerinin büyük bir bölümü ayna karşısın da güzellik uğruna harcadığımız zamanla geçiyormuş :D:D Araştırmalar sonucu bu böyle ise, bir de çalışan...
  5. Çalışan ve iş hayatında başarılı olan kadınları bekleyen tehlikeler

Çalışan ve iş hayatında başarılı olan kadınları bekleyen tehlikeler

Çalışan kadınların gerçekten de tebrik ediyorum:)Hatta evli çocuklu olup çalışan bayanları ise takdir ediyorum:)Büyük cesaret bana göre.Hem çalışmak hem de evde ki sorunlarla baş etmek gereçektende kolay olmasa gerek. Ama evli olup çalışan ancak bebek için erken diyerek erteleyen iş kadınlarımız da yok değil.Peki ''doğru mu yapıyorlar?''Tabi ki de hayır...Önce kariyer sonra bebek diye...

Sayfayı Paylaş