gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çalışan memnuniyeti anket anketi soruları lazım bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar bana acil olarak, çalışan memnuniyeti anket anketi soruları lazım lütfen yardımcı olun.

Çalışan memnuniyeti anket anketi soruları lazım bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beyaz 'a ilginç anket

beyaz 'a ilginç anket

Özel bir araştırma yapılmış. Ankette en çok oyu Beyaz almış. "Neden Beyaz" sorusunun yanıtı daha da ilginçmiş... Beyazıt Öztürk, D-Smart dergisinin 1. yıl özel sayısı için çocukluk günlerinden şöhrete kadar samimi açıklamalarda bulundu. İşte Beyaz'ın samimi röportajı: BEYAZ'IN TERCİH NEDENİBen, Cem Yılmaz, Okan Bayülgen, Yılmaz Erdoğan bizim çıktığımız dönem 1995-1996...
  2. CHP anketi 'Karayalçın' dedi

CHP anketi 'Karayalçın' dedi

CHP'nin Ankara'da yaptırdığı seçim anketine göre Murat Karayalçın az farkla önde gidiyor. Gelecek hafta yapılacak yerel seçimlere bir haftadan kısa bir süre kalırken CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Murat Karayalçın bir seçim anketi yaptırdı. Ankete göre, kararsız olan yüzde 10.6’lık kesimin dağıtılması sonrasında Karayalçın yüzde 37.7 AKP Adayı Melih Gökçek ise yüzde 35.9 oy...
  3. Fotoğraf Yarışması Değerlendirme Anketi

Fotoğraf Yarışması Değerlendirme Anketi

Sevgili Melekler Mekanı Üyeleri, düzenlemiş olduğumuz fotoğraf yarışmasının katılımcılarının çekmiş olduğu fotoğraflar rastgele olarak oylarınıza sunulmuştur. Konu içerisinde görmüş olduğunuz resmin başlığını yukarıdaki ankette işaretleyerek oy kullanmanızı rica ediyoruz. Fotoğrafların numaraları hemen sol üst köşelerinde yazmaktadır. ÖNEMLİ: 11. ve 12. Fotoğraflara oy verecek olanlar...
  4. Nikah Masası Anketi :)

Nikah Masası Anketi :)

Çok sevip dostça ayrıldığınız sevgilinizin düğününe gider misiniz?
  5. deneme anket

deneme anket

deneme deneem denemeeeben cemoşş :D:D cemoş ben :D:D

Sayfayı Paylaş