gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

çalışkan meleklere teşekkürler!!!

Konu, 'Mersi Şekerim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

özellikle yeni açılan diğer sağlık alanları bölümüne özveri ve azimli çalışmalarından dolayı tüm bölümleri bitiren arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi ediyorum:)emeklerinize sağlık kızlar sizleri kutluyorum:) Ayrıca site genelinde yine tüm özverili çalışmalar gösteren yetkili yetkisiz tüm meleklerimede sonsuz teşekkürlerimi sunarım....sizler bitanesiniz:melek:

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: çalışkan meleklere teşekkürler!!!
    biz teşşekür ederiz ececim bukadar güzel bi site olduğu için burası inan severek yaptık hepsini bizi göreve seçtiğiniz güvendiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz iyiki varsınız sizleri çok seviyorum

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

canım sizlerde saolun..iyiyki tanımışım sizleri..bende severek yaptım:)

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ben pek bişey yapamadım ama yapabildiğim kadar yinede bişey değil efem görevimizz. bilgilendiğimiz gibi bilgilendirmesinin bilmeliyiz dimiiiii

5. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bİzler Sİzlere TeŞekkÜr Ederİz Bİzler Anca Sİzİn İzİnİzden Gelİyoruz İyİ Kİ Varsiniz Sagolun Candostlar

6. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

bende bi rinde çok hata yaptım ama yardımcı olabildiysek ne mutlu bize bide teşekkür eederiz

7. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet belki çok hata yapıyoruz ama zamanla yapmıycaz umarım katkıda bulunabildiysek ne mutlu bize.

çalışkan meleklere teşekkürler!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalışkan emekçi meleklerime mangal partisi

Çalışkan emekçi meleklerime mangal partisi

- Şi aloo pasi öyle durma anacım hadi bak yandı et ekmeği getir... Mawi sende boş durma bak çocuklar ateşe yaklaşıyorlar uzaklaştır şunları alla allaaaa, ya tamam çocuğum pişsin sanada vercem töbe töbeee Ya biriniz bardakları yıkasın çayda olmak üzre :D:D:D Of of offf bu tavuklar el yakıyooooooooooor gel gel geeeeeeel tavıkçı mc geldi offff kızıl yahu boş durma ver ordan pideleri...
  2. Meleklerim canlarım, Annenize Böyle Teşekkür Ettiniz

Meleklerim canlarım, Annenize Böyle Teşekkür Ettiniz

annenize böyle teşekkür ettiniz annenize böyle teşekkür ettiniz video izle 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür etiniz 2 yaşınızdayken size yürümeyi öğretti Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz 3 yaşınızdayken size özenle yemekler hazırladı Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür ettiniz 4 yaşınızdayken elinize...
  3. Teşekkürler :)

Teşekkürler :)

Melekler mekanının güzel Melek leri.Güzel konular açıp bizleri bilgilendiren arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi şekillerle sunalım :) buyrun size örnekler :)
  4. Bu Teşekkürüm Bütün Meleklere...

Bu Teşekkürüm Bütün Meleklere...

Rabbime şükürler olsun ki burayı benim karşıma çıkardı. Yoksa inanın psikolojim şu an olduğundan çok çok daha kötü olurdu bundan eminim... Bütün gün evdeyim bilenler bilir benim annem 4 yıl önce vefat etti. Babanem ameliyat oldu ve evin bütün yükü benim üzerimde öyle sıkılıyorum öyle boğuluyorum ki bilemezsiniz evde hiç kimse anlamıyo. Normal bi aileye sahip olsam belki böyle olmazdı ama...
  5. Hande Yener Teşekkürler şarkısı süper melekler!

Hande Yener Teşekkürler şarkısı süper melekler!

hande yener teşekkürler şarkısı şarkı sözleri burada arkadaşlar. Az önce sizlere Hande Yener'in yeni albümünün haberini Hande Yener Teşekkürler başlığı altında aktarmıştık. Söz ve müziği Sinan Akçıl'a ait olan albümün adı "Teşekkürler" Her şarkısı dillere destan olan ve yılın şarkıalrı arasında yer alan Hande Yener'in bu şarkısıda ve bu yeni albümüde çok tutulacağa benziyor. Gerek...

Sayfayı Paylaş