gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Çalışma odası istiyorsanız burdan buyrun melekler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çalışma odası örnekelri 2012 Çalışma odası dekorasyonu

Eşimin de benim de evde çalışacak bir işimiz yok o yüzden çalışma odası bize lazım değil. Ama bir okuma odası hiç fena olmaz. Zavallı kitaplarım çekmecelerde esirler. Aslında çok güzel kitaplık modelleri var ama malesef koymaya yerim yok. Ama siz çalışma odası düşünüyorsanız melekelrim-, buyrun çalışma odası dekorasyonu;

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Mayıs 2012
Çalışma odası istiyorsanız burdan buyrun melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçlarınız çabuk uzasın istiyorsanız buyrun ipuçları burda!!!

saçlarınız çabuk uzasın istiyorsanız buyrun ipuçları burda!!!

Sinameki ve civanperçemi, dövülmüş nar kabukları ile birlikte suda yanm saat süreyle kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvıya, los*yon kıvamına gelinceye kadar çırpılmış yumurta ilâve edilerek susam yağı ile birlikte karıştırılır. Hazırlanan losyonla saçlar sık sık yıkanır. İnce bir tülbentte sıkılarak elde edilen karadut usaresi, bu*lamaç haline gelinceye kadar yumurta ve susam yağı ile...
  2. Makyajınızın daha kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız buyrun burdan!

Makyajınızın daha kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız buyrun burdan!

Makyajınızın daha kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız makyaja başlamadan önce aşağıdaki tüyoları uygulayın! • Makyajınızı temiz ve nemlenmiş bir cilt üzerine yaparsanız daha güzel bir görüntü elde edersiniz. Ama temizleme ve nemlendirme işlemlerini, makyajdan en az bir saat öncesinde yapmalısınız. Özellikle nemlendiricinizi makyajdan hemen önce kullanmamalısınız. Çünkü cilt, kremle...
  3. meleklerim herkesin fikrini almak istiyorum buraya buyrun !!!

meleklerim herkesin fikrini almak istiyorum buraya buyrun !!!

kızlar benim gözlüğümde bu nasıl güzelmi yeni aldım avondan çok büyük değil dimi !!!! :D
  4. Yay burcu melekleri. Buyrun bizim dekorasyon zevkimiz burda

Yay burcu melekleri. Buyrun bizim dekorasyon zevkimiz burda

Burçlara göre dekorasyon önerileri Yay burcunun dekorasyon zevki İşte sıra geldi benim burcuma. Bende merakla bekliyordum. Kendim bir yay burcu olarak yay burcu ile ilgili birşey söylemek bana düşmez. O zaman buyrun yay burcu dekorasyon önerileri; Koyu, canlı, parlak renklerden hoşlanırlar. Özellikle mavi, lila ve mor onların renkleridir. Doğal mobilyalar üzerindeki bir sürü yastık,...
  5. Çocuk Odası boyatacaksanız burdan fikir alın meleklerim

Çocuk Odası boyatacaksanız burdan fikir alın meleklerim

Çocuk odası dekorasyonu Çocuk odası boyama Herkes çocuğu için en iyi olanı ister tabiki. Çocuk odaları büyük bir hevesle hazırlanır. Genelde kız çocuk için pembe ekek çocuk için mavi tonları seçilir. Çocuk odası halı modelleri seçilir. Çocuk odası için cicili bicili perdeler diktirilir. Kısacası çok özenilir. Eğer sizde çocuğunza oda hazrlığı içindeyseniz ve odayı boyatmayı düşünüyorsanız...

Sayfayı Paylaş