gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

çalışmak yada çalışmamak bütün mesele bu :)

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

İş göremez raporu çalışma hayatı
    merhaba arkadaşlar;
    doğumdan sonra çalışmayı düşünüyormusunuz?
    çalışıcaksanız bebeğinizi kime bırakıcaksınız?

çalışmak yada çalışmamak bütün mesele bu :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bütün SabahLar Gecenin Kefenidir ya!!

Bütün SabahLar Gecenin Kefenidir ya!!

Ben şimdi eksik gidiyorum, sonrasına sakladığım herşeyi alıp gidiyorum, bak kötü gidiyorum. Gene hatırlayacaksın beni bu yüzden, ayrılığı aldım gidiyorum. Ben bir yarı yol gidiyorum. Sevgimi aldım gidiyorum bıraktım seni; sensiz gidiyorum. Ve sen tanrım bana bunu yapmasaydın! Akşam havaalanında ağlıyordum hatırlasana korkuyorum diyordum, verilmiş onca sözün ölümünü duyuyordum...
  2. Çalışmak

Çalışmak

Her türlü meşru gayret ve çalışma hayırlı kazanca delalet eder.
  3. Bütün anneler bu yazıyı okusun

Bütün anneler bu yazıyı okusun

Yeni eğitim-öğretim yılının başlaması öğrencilerin sağlıklı beslenmesi konusunu da gündeme getirdi. Kahvaltının okul çağı çocuklarının beslenmesinde önemli öğünlerden biri olduğunu vurgulayan uzmanlar, sabah kan şekeri düşük olarak uyanan öğrencilerin okulda dikkat dağınıklığı, algılamada güçlük gibi sorunlarla karşılaşabileceklerini belirtiyor. Türkiye'de 2008-2009 eğitim ve öğretim yılı...
  4. Ezmek yada ezilmek bütün mesele bu

Ezmek yada ezilmek bütün mesele bu

ezilmek ayakla ezmek EZMEK YADA EZİLMEK BÜTÜN MESELE BU -------------------------------------------------------------------------------- Kimse kimseyi beğenmiyor… Bulan bulduğu yerde acımasızca eziyor… Herkes daha üstün olmanın yarışına giriyor… Kimi masaya koyduğu cep telefonu ile yapıyor bunu, kimi arabasının anahtarı ile… Kimi maaş bordrosunun baskınlığını kullanıyor… Kimi oturduğu...
  5. Bu Teşekkürüm Bütün Meleklere...

Bu Teşekkürüm Bütün Meleklere...

Rabbime şükürler olsun ki burayı benim karşıma çıkardı. Yoksa inanın psikolojim şu an olduğundan çok çok daha kötü olurdu bundan eminim... Bütün gün evdeyim bilenler bilir benim annem 4 yıl önce vefat etti. Babanem ameliyat oldu ve evin bütün yükü benim üzerimde öyle sıkılıyorum öyle boğuluyorum ki bilemezsiniz evde hiç kimse anlamıyo. Normal bi aileye sahip olsam belki böyle olmazdı ama...

Sayfayı Paylaş