gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Çalışmak

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Her türlü meşru gayret ve çalışma hayırlı kazanca delalet eder.

Çalışmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çalışmak istiyormusunuz?

çalışmak istiyormusunuz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çalışmak mı Torpil mi?

Çalışmak mı Torpil mi?

Türkiye'de Devlet sektöründe yüksek yerlere gelebilmek için çalışmak yeterli mi yoksa tanıdık birileri mi insanın arkasında olmalı?
  3. bizimle çalışmak ister misiniz ?

bizimle çalışmak ister misiniz ?

bizimle çalışmak istermisiniz
  4. Çocuğum Ders Çalışmak İstemiyor

Çocuğum Ders Çalışmak İstemiyor

çocuğum ders çalışmak istemiyor ders çalışmak Nedir bu çocuklardan çektiğimiz arkadaşlarım ya, Yahu büyüdükçe dertleride büyüyor, millet ekmek bulamaz biz yemek yediremeyiz, çocuklara bakıyorum zehir gibi ders çalışıyorlar. Bizimki orta 2 ye gittiği halde hadi oğlum ders çalış demekten artık bıktık usandık. Sizlerde durumlar nasıl arkadaşlarım. Bizimkisi hiç ders çalışmak istemiyor. Sizin bu...
  5. Çalışmak ibadet midir?

Çalışmak ibadet midir?

Müminin çalışması ibadettir. Fakat imansızın çalışması ibadet olamaz. Ben namaz kılmam ama bak çalışıyorum, bu da ibadettir demek yanlıştır. Namaz kılmayanın da çalışması ibadet olmaz. Kimseye muhtaç olmamak için çalışmak çok kıymetlidir. Peygamber efendimiz, Hazret-i Muaz ile müsafeha edince buyurdu ki: - Ya Muaz, ellerin nasırlaşmış. - Evet ya Resulallah, kazma elimde toprakla meşgul oluyor...

Sayfayı Paylaş