gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

çalışmaktan nefret ediyorum artık

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

çok sinirliyim insanların geri cahilce düşünmelerine çok sinirliyim... annem çalışıyor 2 gün önce iş yerine yanına gittim(annem hasta ona yardımcı olmak için),iş yeri ortamı hoşuma gitti aile çalışıyor,abi kardeş anne kız aynı iş yerinde çalışıyor bende çalışmak istedim,heves ettik neyse akşam anneme söledim oda kabul etti.Sabah işyerine gittik patronla konuşuyoruz ne dediyse mantıklı geldi tamam dedim anlaştık gibi bende nasıl seviniyorum iş oldu diye bide annemin yanında olucam ona yardım edicem hasta olduğu için aklım onda kalmıyıcak.Anlaştık tam ben kalkıp gidicem adam dön bana ben senin annenle çalışmanı istemiyorum çalışıcaksan yanlız çalış demezmi dünyam karardı o an adam ailenin aynı yerde çalışmasını istemiyormuş,birşey diyemedim şok olmuştum çünkü işyerinde çalışanların çoğu ailesiyle çalışıyor,niye sadece ben:cry:.işyeri namuslu ortammış annemle çalışamazmış bu nasıl zihniyettir:tsk: insanın ailesinden biriyle çalışması kötü birşeymi namussuzlukmu.:S
    annemle çalışıcam dedim adam kapıyı gösterdi :tsk:
    bu zihniyeti taşıyan insanlara itiraz ediyorum.:cry:annemle çalışıyım deyip işsiz kaldım niye her türlü şanssızlık geri düşüncelik beni buluyor.​

çalışmaktan nefret ediyorum artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nefret ediyorum...

nefret ediyorum...

nefret ediyorum liseye yeni baslamıstım.benimle aynı okula giden bi çocuk devamlı olarak arabada bana yer veriyordu.okula servisle gidip geldigimiz için ayakta kalmak kötü bi durumdu.zamanla ona asık oldum.artık gözlerim hep onu arıyor görüncede...
  2. Pit10 - Benden Nefret Ediyorsunuz

Pit10 - Benden Nefret Ediyorsunuz

Arkamdan konuşun arkamdan daha fazla konuşun arkamdan küfredin daha fazla küfredin bana diss atın daha fazla diss atın daha fazlasını yapın, benden nefret ediyorsunuz çünkü cebimde param var temiz bir hayat yaşıyorum polis tarafından aranmam ailem alın teriyle para kazandı yaşıyorum apartmanda ev etiler semtinde hem de tam ortasında.benden nefret ediyorsunuz rap ortamında takılmam partilerde...
  3. Nefret ediyorum...

Nefret ediyorum...

Arkadaslar siz neden nefret edersin? Ben basliyorum, yolda yürürken ayakkabima sakiz yapismasindan nefretttt ediyorum.
  4. Kadınlar bunlardan nefret ediyor

Kadınlar bunlardan nefret ediyor

. Uzun bıyık, aşırı kaslı vücut, sarı dişler... Kadınlar erkeklerdeki bu ve benzeri 20 özellikten nefret ediyor! KİRLİ TIRNAKLAR: Kadınların erkeklerde ilk baktıkları yerlerden biri ellerdir. Bir erkeğin temiz elleri, diğer yerlerinin de temiz olduğu havası yaratarak kadının gözünde artı bir değere dönüşür. Eğri büğrü ve içinde siyah şeritler halinde kirler barındıran tırnaklarla bezenmiş...
  5. NeFRet eDiyoRum....

NeFRet eDiyoRum....

yolda telini eline alıp bağıra bağıra konuşanlardan..! İnsan görünümlü hayvanlardan...! yalan söyLeyenLerden...! aşkı lekeleyenlerden ...! sözünün arkasında durmayanlardan...! olduğu gibi görünmeyen göründüğü gibi olmayan kişilerden...! insanların zaafLarıyla dalga qeçenlerden..! iki yüzlü insanlardan..! bazen herşeyden nefret ediyorumve daha bir çok şeyden de nefret ediyorum...

Sayfayı Paylaş