gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çalışmanın İngilizcesi nedir

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar selam olsun hepinize ben ingilizceden çalışmanın ne olduğunu merak ettim aranızda Çalışmanın İngilizcesini bilen varsa bana yazsın

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çalışmanın İngilizcesi

İngilizce Çalışma Ne Demektir

Çalışma sözcüğünün ingilizce karşılığı, ''work''

Çalışmanın İngilizcesi nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben güldüm :) türkçenin ingilizcesi

ben güldüm :) türkçenin ingilizcesi

türkcenin ingilizcesi - My mother to be my wife (Anam Avradım olsun ) - Come with ball my brother Come with ball (Topla Gel Abicim Topla Gel) - Chicken translation (Piliç çevirme) - Leave the door december (Kapıyı aralık bırak) - Where is this waiter who I put (Nerede bu kodumun garsonu!...) - Clean family girl (Temiz aile kızı.) - Your hand is on the job your eye is on...
  2. Aşkın İngilizcesi filmi

Aşkın İngilizcesi filmi

Amerikan bağımsız sinemasının öncülerinden John Cassavetes’in kızı Zoe Cassavetes’in ilk uzun metraj filmi Aşkın İngilizcesi'nin en büyük hatası kendisini sıradan bir romantik komedi gibi değil, marjinal bir bağımsız yapım gibi lanse etmesi. Oysa giriş, gelişme, sonuç bölümlerinden, ele aldığı konuları işleyişine kadar bilindik bir romantik komedi üslubuna sahip olan filmin, ilgi çekmek ve...
  3. Atatürk'ün iletişim alanında yaptığı çalışmalar nedir? nelerdir ?

Atatürk'ün iletişim alanında yaptığı çalışmalar nedir? nelerdir ?

Ulu önderimiz Atatürk'ün iletişim alanlarında yaptığı çalışmalar nelerdir bunlara örnekler yazmanız mümkün mü teşekkürler.
  4. Ağırlık Çalışmanın Faydaları Nelerdir?

Ağırlık Çalışmanın Faydaları Nelerdir?

ağırlık çalışmanın yararları, ağırlık kaldırmanın faydaları, ağırlık kaldırmak Sevgili melekler, spor yapıyorsanız ağırlık kaldırmaktan da korkmayın. Zannetmeyinki dambıl çalışması yaptığınızda herkül gibi üçgen bir vücuda sahip olacaksınız. Ağırlık kaldırmak sadece erkeklere özgü bir spor değildir. Bilakis ağırlık kaldırmak sizi hayallerinizdeki vücuda ulaştıracak, sağlıklı ve zinde bir...
  5. Fazla çalışma ücreti oranları nelerdir?

Fazla çalışma ücreti oranları nelerdir?

fazla mesai nedir,fazla mesai nasıl hesaplanır,fazla çalışma ücreti oranları,fazla çalışma ücreti tablosu,fazla çalışma saatlerinin parası nasıl hesaplanırifazla çalışma ücreti neye göre hesaplanırifazla çalışma ücret oranları hakkında bilgiler Fazla çalışma haftalık 45 saati aşan çalışmadır. Şayet bir işyerinde denkleştirme uygulaması var ise (bkz. İşçinin yasal çalışma süresi ne...

Sayfayı Paylaş