gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Call of Duty 2

Konu, 'Atış Oyunları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[FLASH]http://www.oyuncinim.com/veri/callofduty2.swf[/FLASH]

Call of Duty 2 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AB Türkiye'den 'duty free'yi kaldırmasını istiyor

AB Türkiye'den 'duty free'yi kaldırmasını istiyor

Avrupa Birliği'ne üye olmadan Gümrük Birliği'ne giren tek ülke olan Türkiye'nin bu alandaki uygulamaları, yüksek uyum düzeyine rağmen Brüksel'i tam olarak tatmin etmiyor. İlerleme Raporu'nda, Ankara'nın bu alanda üzerine düşen yükümlülükleri yerine getirmemesinden yakınan AB Komisyonu, havaalanlarının geliş noktalarındaki gümrüksüz satış (duty free) uygulamasına son verilmesini istiyor....
  2. Gülşen - Of Of

Gülşen - Of Of

İçlendiğim günler oldu Bozulduğum şeyler oldu Hiçbirini yansıtmadım Konuşmaksa bi hayal oldu Üzülmem mi, bozulmam mı Kırılmam mı,darılmam mı of Kadersiz miyim neyim Oyuncağın mıyım neyim Of of kömür gibi yanıyorum of of Ayıp mıdır seviyorum of of Hislerimle oynuyorsun Gırgır geçip duruyorsun Neden böyle yapıyorsun of Of of kömür gibi yanıyorum Of of ben derdimi biliyorum Of of düşlerime...
  3. Güllü - Of Allahım Of

Güllü - Of Allahım Of

Onu gördügümden beri sanki tutsak oldum of allahim of nerden ciktin karsima allak pullak oldum of allahim of bana olan oldu tam yerini buldu 12den vurdu of allahim of derdime bir care bulun yada beni vurun of allahim of Onu gördügümden beri sanki tutsak oldum of allahim of nerden cikardin karsima allak pullak oldum of allahim of bana olan oldu tam yerini buldu 12den vurdu of allahim of...
  4. Tori Amos - Curtain Call

Tori Amos - Curtain Call

Ebony beauty, passed this shade The looking glass, reflects Then a voice, calls me back This is just circumstance; it is not personal Oh no, it never is Then you ram your hand in your bag for a little friendly substance By the time you're 25, they will say You've gone and blown it By the time you're 35, I must confide You will have, blown them up Right on queue, just act surprised, when they...
  5. of of off yardımm :( ( (

of of off yardımm :( ( (

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...

Sayfayı Paylaş